اخبار سینماسینما

بازیگران جدید فیلم The Suicide Squad مشخص شدند

4.7
(13)

به نظر می رسد مجموعه بازیگران جوخه انتقام (The Suicide Squad) دستخوش تغییرات اساسی شده است . هواداران نیازی به نگرانی در مورد از دست دادن بازیگران دلخواه مانند مارگو رابی در نقش هارلی کوین ، برنده جایزه اسکار یعنی ویولا دیویس در نقش آماندا والر ، جوئل کینامان در نقش ریک فلگ و حتی جی کورتنی در نقش کاپیتان بومرنگ ندارند . با این حال ، آنها باید انتظار داشته باشند که نویسنده و کارگردان این فیلم یعنی جیمز گان ، شرورهای جدیدی از DC را انتخاب کند تا شخصیت های بیشتری را در این فیلم ترکیب کند .

فهرست مطالب

مقدمه

  در حالی که هنوز جزییات زیادی درباره داستان The Suicide Squad وجود ندارد ، بنظر نمی رسد که ما شاهد دنباله ای بر فیلم جوخه انتقام 2016 باشیم . زمان اکران این فیلم برای 6 آگوست 2021 تنظیم شده است . واقعه DC FanDome اخیر تقریباً هر نقشی که قبلاً ناشناخته بود را به ما نشان داد . بازیگران جدیدی (از جمله ادریس آلبا و ناتان فیلیون) به فیلم اضافه شده اند .

بیشتر این شخصیت ها برای اولین بار است که از کتاب های کمیک به صحنه سینما راه پیدا می کنند و در The Suicide Squad اولین فیلم های سینمایی خود را آغاز می کنند ، و بسیاری از آنها ممکن است با وجود خود شما را غافلگیر کنند .   در این مقاله قصد داریم نگاهی به ریشه این شخصیت ها در کتاب های کمیک بیندازیم و ببینیم در فیلم چه انتظاری از آنها می توانیم داشته باشیم . بیایید نگاهی عمیق تر به همه این 13 این چهره تازه بیندازیم .  

ادریس آلبا در The Suicide Squad
Bloodsport

Bloodsport (ادریس آلبا)

در حالی که در ابتدا ادریس آلبا قرار بود جایگزین ویل اسمیت در نقش Deadshot که در فیلم Suicide Squad بازی می کرد ، شود ولی بعداً تصمیم گرفته شد که وی در شخصیت منفی دیگری به نام Bloodsport بازی کند. این شخصیت که نام اصلی آن رابرت دوبوئیس است برای اولین بار در فیلم سوپرمن در سال 1987 ظاهر شد که در پی جراحات شدید برادرش در ویتنام دچار نقص روحی می شود .

ارتباط او با Task Force X پس از زندانی شدن او به دلیل تیراندازی به مرد آهنی با گلوله های کریپتونی تهیه شده توسط لکس لوتور انجام شد که پنل بازیگران DC FanDome  نیز اشاره ای به این نکته داشت .

Peacemaker
Peacemaker

Peacemaker (جان سینا)

این شخصیت ، از تغییر یافتن کریستوفر اسمیت یا اشمیتز اتریشی بوجود می آید ، که هنوز هم به عنوان یک ابرقهرمان معرفی می شود ، اما تمایل او برای کشتن به نام صلح ، او را به کاندیدای خوبی برای Task Force X تبدیل می کند . اشاره ای به این واقعیت نشده است که این جنایتکار جنگ تحمیلی یک بیمار اسکیزوفرنی است .

اما این موضوع که او معتقد است که زره ایمنی او روح قربانیانش را به دام می اندازد ( مانند شمشیر کتانا) و گرایش های خشن او که غالباً ناشی از اختلال دوقطبی او است این موضوع را ثابت می کند . در همین حال ، در صحنه های پشت صحنه که در جریان DC Fandome منتشر شد ، جان سینا به سادگی به نقش خود The Suicide Squad به عنوان “کاپیتان douchey America” ​​اشاره می کند .  

The Thinker
The Thinker

The Thinker (پیتر کپالدی)

در ادامه صحبت از شخصیت های دیوانه Marvel ، تصور کنید که چارلز خاویر از دستگاه Cerebro برای اهداف شوم تر استفاده کند . این توضیحات با کلیفورد دیوو به عنوان The Thinker ، مطابقت دارد ، که ” کلاه تفکر” به او دانش و توانایی های telekinetic برتر می دهد.

به نظر می رسد ایده شکل گیری این شخصیت ترسناک  The New 52 که مردی با منشأ ناشناخته و دارای تکنولوژی تقویت کننده ذهن که مستقیماً در جمجمه وی قرار داده شده است ، از نقش قبلی پیتر کپالدی یعنی دکتر هو الهام گرفته شده است . این نظریه با توجه به ظاهر بازیگران فیلم The Suicide Squad که در جریان DC Fandome رونمایی شد ، ارایه شده است .  

 Polka-Dot Man
Polka-Dot Man

این مطلب را از دست ندهید :

بهترین ترتیب مشاهده ۸ فیلم دنیای گسترده دی سی DC Extended Universe

Polka-Dot Man (دیوید دستمالچیان)

با داشتن سابقه حضور به عنوان بخشی از MCU ، سه گانه Dark Knight ، سریال  Gotham و Arrowverse ، دیوید دستمالچیان  با The Suicide Squad وارد پنجمین حضور خود در فرانچایزها خواهد شد ، جایی که اولین لایو اکشن مرد پولکا- نقطه ای را بازی می کند .

پولکا یک شخصیت مسخره ، اما در عین حال خطرناک است که نام اصلی آن Abner Krill  است که برای اولین بار در کمیک کارآگاهی شماره 300 به عنوان Mister Polka-Dot و در نقش دشمن بتمن ظاهر شد که با یک کت و شلوار ویژه متشکل از چند رنگ و یک لباس خال خالی قابل جابجایی استفاده می کرد که می توانست برای انواع مختلفی از اهداف استفاده شود ، از سلاح های کشنده گرفته تا وسایل نقلیه فراری .

Ratcatcher 2
Ratcatcher 2

Ratcatcher 2 (دنیلا ملچیور)

بازیگر 23 ساله پرتغالی یعنی دانیلا ملچیورقرار است به عنوان Ratcatcher 2 در The Suicide Squad ایفای نقش کند . Ratcatcher در اصل اوتیس فلانگان ، یک جانی محکوم بود که به جای مسئولیت اصلی خود یعنی یک عامل نابودگر شهر گاتهام تصمیم گرفت رهبر جوندگان شود .

مأموریت او ، آموزش جوندگان برای تبدیل آنها به نیروهای کمکی خودش بود . چگونگی ارتباط این نسل دوم موش سلطنتی با Flannegan مشخص نیست ، اما یک تصویر از پشت صحنه نشان می دهد که شخصیت ملچیور ممکن است دختر وی باشد .

Blackguard
Blackguard

Blackguard (پیت دیویدسون)

قرار است پیت دیویدسون با موهای بلوندش در فیلم The Suicide Squad نقش نگهبان سیاه را بازی می كند . این شخصیت در ابتدا یک عضو کم هوش  از اراذل و اوباش کوچک بود و نامش ریچارد هرتز بود . وی پس از آنکه سندیکای جرم و جنایت  به او لباس زره ای قدرتمندی اعطا کرد او تبدیل به یک دشمن زره پوش و قدرتمند برای Booster Gold شد .

اطلاعات این نقش ستاره فیلم کینگ استاتن آیلند یعنی پیت دیویدسون در این فیلم کمیک بوکی زمانی افشا شد که او اعلام کرد وی باید یک لباس بزرگ و نامناسب را تن کرده و دستکش هایی را حمل کند .

Savant
Savant

Savant (مایکل روکر)

The Suicide Squad یک فیلم جیمز گان نخواهد بود اگر بدون حضور بازیگرخوب و جذابش مایکل روکر ، بازیگری که نقش Yondu  رادر فیلم های Guardians of the Galaxy   بازی کرده است ، باشد . روکر در فیلم The Suicide Squad به عنوان Savant ظاهر می شود . این شخصیت در اصل برایان دورلین میلیاردر است که در ابتدا آرزو داشت یک شخص مهم در گاتهام باشد . اما وقتی توسط قهرمانش بتمن پسزده شد ، دلسرد شده و  این امر الهام بخش او شده كه به سمت تاریکی گرایش پیدا کند .

به نظر می رسد که تصویر رسم شده از یک باجگیر حرفه ای توسط روکر ، که باعث شده هم جنایتکاران و هم قهرمانان دشمن او باشند ، مناسب The New 52 ساخته شده است ، که باعث می شود Savant را به عنوان عضوی از Task Force X که تاکنون در سایه بوده است ، ببینیم .    

 

King Shark
King Shark

King Shark (استیو آگی)

انسان شبیه کوسه یعنی  Nanaue ، معروف به King Shark ، از ابتدای The New 52 یکی از اصلی ترین عناصر Suicide Squad بوده است و در همان زمان به دشمن کماندار خود یعنی Superbo  برای انجام یک ماموریت ملحق شده است . فرزند خدای کوسه دارای ابرقدرت های مختلفی است از سرعت و استقامت معمولی اش گرفته تا سلامتی دوباره احیا شونده آن .

The Suicide Squad اولین فیلم سینمایی King Shark پس از فیلم Flash  که اولین لایو اکشن او بود ، می باشد . قرار است نقش King Shark را کمدین استیو آگی ایفا کند . در مورد نقش   Taika Waititi در این فیلم هنوز هیچ اطلاعات جدیدی فاش نشده است ، بر همین اساس مردم در حال گمانه زنی هستند که این فیلمساز نیوزیلندی برنده اسکار ممکن است در این فیلم در نقش یک صداپیشه ظاهر شود .

TDK
TDK

Floyd “TDK” Belkin (ناتان فیلیون)

فلوید بلکین با چند نام مستعار از جمله Splitter و (به یاد ماندنی ترین و با خنده دار ترین) Arm-Fall-Off-Boy شناخته شده است ، اما به نظر می رسد TDK شخصیت جدیدی است که فقط برای The Suicide Squad ساخته شده است . یکی دیگر از بازیکنان مورد علاقه جیمز گان یعنی ناتان فیلیون نقش این شخصیت را ایفا می کند .

این شخصیت که با الهام از یک قهرمان پارودی هواداران ایجاد شده است . این شخصیت اولین حضورش در 1989’s Secret Origins Vol. 2  بود که درآنجا توسط لژیون ابرقهرمانان رد شد. به نظر می رسد که وی ممکن است سرانجام Task Force X را به عنوان خانه خود پیدا کرده باشد ، مگر اینکه این فقط یکی از شخصیت های کوتاه باشد که گان تمایل دارد او در فیلم حضور داشته باشد .    

Weasel
Weasel

Weasel (شان گان)

جیمز گان با تأیید سنتی که توسط عملکرد  Rock-Raccoon در    Guardians of Galaxy تأسیس شده است ، برادر خود ، شان گان را به عنوان شخصیتی مناسب به نام Weasel در The Suicide Squad معرفی کرده است . این شخصیت ساخته شده برای این فیلم نیست  ، زیرا او در اواسط دهه 1980 به عنوان جان مونرو معرفی شده است .

جان مونرو استادی بود که دانش آموزانی را که هنگام  پوشیدن لباس حیوانی توسط مونرو به او لقب ناخوشایند “ویزل” را دادند ، به قتل رساند . او همچنین تاریخچه خشنی در بین افراد جوخه دارد ، که یکی از مهمترین آنها تلاش برای کشتن The Thinker می باشد . بنابراین شاید در این فیلم انتظار کمی دشمنی بین آنها داشته باشیم .

The Javelin
The Javelin

 The Javelin (فلورا بورگ)

مانند فلولا بورگ ، بازیگرکمدینی که نقش او را بازی می کند ، The Javelin مردی با اصالت آلمانی است که تصمیم گرفت بدون هیچ دلیل روشنی به جای استفاده از استعدادهای ورزشی خود در وسایل دو و میدانی برای پیروزی در مسابقات ، در انجام شرارت ها از آن ها استفاده کند .

این ابرشرور که محافظت از هویت واقعیش موفقیت آمیزترین دستاورد اوست ، پس از آنکه گرین فانتر اورا شکست می دهد ، به جوخه انتقام می پیوندد . با این حال ، Circe در جریان داستان War of the Gods ، او را با نیزه خود به قتل رساند ، بنابراین ما باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا اسلحه همنام این شخصیت (نیزه) در فیلم آینده سرنوشت بهتری برای او رقم خواهد زد یا خیر؟  

این مطلب را از دست ندهید :

جوکر ۲ : ۸ سوال مهم که ما درباره این فیلم احتمالی داریم

Mongal
Mongal

Mongal (مایلینگ نانگ)

مونگال به عنوان یک “متحد” برای Suicide Squad توصیف شده است که قرار است نقش آن توسط هنرمند رزمی کار Mayling Ng  ایفا شود . این دومین حضور این بازیگر در دنیای DC پس از بازی در فیلم Wonder Woman می باشد . این شخصیت مستبد که دختر مونگال بزرگ  بیشتر به دلیل فریب سوپرمن برای رفتن در زندان ماهواره ای پدرش به نام Warworld مشهور است . سرانجام مونگال ملکه آلمراک شد و در نهایت برادر دوقلوی او مونگال جوان به سلطنت او پایان داد .  

Alice Braga
Alice Braga

Sol Soria (آلیس براگا)

چیز زیادی وجود ندارد که بتوانیم گزارش دهیم که آلیس براگا نقش چه شخصیتی را در فیلم The Suicide Squad بازی می کند ، زیرا هیچ شخصیتی به نام Sol Soria در DC Comics وجود ندارد . با این حال می توان حدس زد که او یکی از بستگان خوان سوریا ، یک عضو رد شده توسط لیگ عدالت  است می باشد که حضور کوتاه مدت آن در یک از کمیک های _Suicide Squad در سال 2018 به پایان رسید که Killer Croc او را خورد . امیدوارم که Sol Soria با سرنوشت متفاوتی داشته باشد .

سخن پایانی

  شما چگونه فکر میکنید؟ آیا این گروه جدید نشان می دهد که Task Force X در The Suicide Squad بزرگتر و بهتر از گذشته باز خواهد گشت یا به نظر می رسد که این یک ترکیب منجر به فاجعه است ؟ باید تا آگوست ( مرداد) سال بعد و انتشار این فیلم منتظر ماند .  

منبع :

سایت سینما بلند

این مقاله چقدر مفید بود؟

میزان رضایت خود را با کلیک روی اموجی ها نشان دهید

میانگین آراء 4.7 از بین 13 نفر

تاکنون کسی رای نداده است! اولین نفر باشید

اگر این پست برای شما مفید بود...

با انتشار مطلب و نیز کلیک بر روی تبلیغات از ما حمایت کنید

از اینکه این پست برای شما مفید نبود عذرخواهی میکنیم!

با کامنت گذاشتن در بهتر شدن این پست به ما کمک کنید.

به ما بگویید چطور این پست را بهتر کنیم؟

امید واحدیان

فارغ التحصیل دانشگاه صنعت نفت . علاقمند به مطالعه و تماشای فیلم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا