اخبار سینماسینما

کمپانی برادران وارنر به دنبال یک بازیگر و کارگردان سیاه پوست برای پروژه سوپرمن سیاه پوست می باشد

3.7
(3)

کمپانی برادران وارنر به دنبال بازیگران و عوامل سیاه پوست برای فیلمی با شخصیت سوپرمن سیاه پوست می باشد .

فهرست مطالب

مقدمه

کمپانی برادران وارنر دنبال یک سوپرمن سیاه پوست می باشد و برای این کار ، تا-نهیسی کوتس را به عنوان نویسنده استخدام کرده است . اما هنوز کارگردان و بازیگر نسخه سوپرمن سیاه پوست معرفی نشده اند .

اواخر ماه آوریل شایعاتی مبنی بر اینکه مایکل بی جوردن (Michael B. Jordan) که درگیر فیلمش به نام Tom Clancy’s Without Remorse برای Amazon Prime بود ، می تواند توسط کمپانی برادران وارنر به عنوان سوپرمن بعدی انتخاب شود ، منتشر شد . طی یک مصاحبه ، جردن به هالیوود ریپورتر گفت : “من از اینکه مردم در آن مکالمه مرا متشعر می کنند ،” “این موضوع قطعاً بسیار خوشایند است ، اما فکر نکنم رخ دادن چنین چیزی ممکن باشد .”

مانستر ورس

بعد از این اتفاق ، طرفداران شروع به حدس زدن اینکه چه کسی بازیگر بعدی نقش مرد پولادین ( سورپمن) است ، نمودند . اما یک سوال بزرگتر بوجود آمد : اگر قرار است فیلمی جدید بر اساس شخصیت سوپرمن ساخته شود ، چه کسی آن فیلم را کارگردانی می کند ؟ منابع می گویند جی . جی . آبرامز (J.J. Abrams) ، که تهیه کننده این فیلم است ، در میان کارگردانان احتمالی این فیلم در نظر گرفته نشده است .

کارگردان نسخه سوپرمن سیاه پوست

لوگو سوپرمن

هنگامی که کمپانی برادران وارنر در فوریه اعلام کرد نویسنده مشهور تا-نهیسی کوتس در حال نوشتن فیلمنامه فیلم است و آبرامز نیز تهیه کننده آن است ، به کارگردان فیلم اشاره ای نکرد . اما منابع آگاه از درون کمپانی برادران وارنر می گویند وارنر و دی سی متعهد شده اند كه یك كارگردان سیاه پوست را برای ساخت اولین فیلم سینمایی سوپرمن سیاه پوست با حضور یك بازیگر سیاه پوست استخدام كنند ، و یك منبع اضافه كرد كه قرار دادن آبرامز در جایگاه کارگردان فیلم غیرممکن خواهد بود .

کمپانی برادران وارنر و دی سی برای جستجوی کارگردان باید با مارول رقابت کنند . همانگونه که کمپانی وارنر به دنبال پر کردن جای خالی سوپرمن است ، مارول در جستجوی کارگردان برای فیلم بلید Blade است و دقیقا هردو به دنبال یک کارگردان با ویژگی های مشترک هستند . اما این سوال به وجود خواهد آمد که این کارگردان باید چه ویژگی ای داشته باشد : یک فرد خوشرو و سرحال که آبرامز می تواند از او پشتیبانی کند و راه و روش ساخت فرانچیز و فیلم های پرفروش را بلد است ؟ یا یک فیلمساز  مثل دیگری مانند بری جنکینز (Barry Jenkins) یا رایان کوگلر (Ryan Coogler) ؟

لیست کارگردان مورد نظر می تواند شامل استیون کپل جونیور (Steven Caple Jr) کارگردان Creed II ، جی دی دلارد (J.D. Dillard) ، رجینا کینگ (Regina King) – که برای فیلم یک شب در میامی (One Night in Miami) مورد تحسین قرار گرفت – و شاکا کینگ Shaka( King) ، که به لطف فیلم نامزد اسکار جودا و مسیح سیاه (Judas and the Black Messiah) در بین سران کمپانی برادران وارنر محبوب است .

برخی از کارگردانان بالقوه با هر دو استودیو برای هر دو فیلم ملاقات داشته اند ، حتی به گفته یکی از عوامل این روند “خیلی سریع ” بوده است . در همین حال ، کوگلر ممکن است یک گزینه قوی برای هیچ یک از این دو فیلم نباشد ، زیرا او درگیر ساخت فیلم واکاندا برای همیشه  (Black Panther: Wakanda Forever) که 8 ژوئیه 2022 منتشر می شود ، خواهد شد .

انتظار نمی رود که کوتس فیلمنامه سوپرمن خود را تا اواسط دسامبر امسال آماده کند . مارول نیز برای ساخت بلید عجله به خرج نمی دهد و  تاریخ شروع فیلم برداری فیلم را از سپتامبر تا ژوئیه 2022 قرار داده است تا بتواند وقت بیشتری را با استیسی اوسی-کافور (Stacy Osei-Kuffour) بر روی فیلم نامه این فیلم بگذراند .

بازیگر نسخه سوپرمن سیاه پوست

مایل بی جوردن به عنوان سوپرمن سیاه پوست

در حالی که فیلم سوپرمن بعدی به احتمال زیاد دارای یک کارگردان مشهور خواهد بود ، اما بازیگر نقش سوپرمن می تواند نسبتاً ناشناخته باشد ، همانطور که براندون راث (Brandon Routh) برای فیلم  Superman Returns 2006 ساخته  یرایان سینگر Bryan) Singer) انتخاب شد و هنری کویل (Henry Cavill) نیز نقش سوپرمن را در فیلم  2013 Man of Steel ساخته زک اسنایدر (Zack Snyder) انتخاب شد .

نه Superman Returns و نه Man of Steel انتظارات را برآورده نکردند ، اولی 391 میلیون دلار در سراسر جهان درآمد داشت و دومی 668 میلیون دلار . در مقابل ، فیلم Aquaman 2018 ساخته جیمز وان (James Wan) در سال 2018 ، 1.15 میلیارد دلار درآمد و جوکر 2019 ساخته تاد فیلیپس (Todd Phillips) ، مبلغ 1.07 میلیارد دلار فروش داشت و چندین اسکار کسب کرد .

تاثیر سوپرمن سیاه پوست بر اسنایدر ورس

زک اسنایدر و پوستر فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر

ساخت نسخه بعدی سوپرمن نکته کلیدی آینده فیلم های دی سی است . با ساخت این فیلم چیز زیادی از اسنایدرورس (Snyderverse) ، که آخرین فعالیت خود را با فیلم چهار ساعته لیگ عدالت زک اسنایدر (Zack Snyder’s Justice League) در ماه مارچ و شبکه HBO Max تجربه کرد ، باقی نخواهد ماند . اما همه ستاره های اسنایدرورس کنار گذاشته نخواهند شد و گل گدوت (Gal Gadot) در نقش زن شگفت انگیز (Wonder Woman) ، جیسون موموآ (Momoa Jason) در نقش آکوامن (Aquaman) و ازرا میلر (Ezra Miller) در نقش فلش  (The Flash) باقی خواهند ماند .

بیشتر بخوانید :

فیلم های آینده DC مشخص شدند ، تولید فیلم های The New Gods و The Trench متوقف شد

دی سی فیلم آینده The Flash را که تولید آن از ماه آوریل در لندن آغاز شده ، راه پیشرفت خود ، پس از اسنایدر می داند . با در نظر گرفتن شخصیت هایی مانند سوپرگل (Supergirl) با بازی ساشا کاله (Calle Sasha) و مایکل کیتون (Michael Keaton) در نقش بتمن (Batman) ، اتفاقی که در فیلم The Flash رخ خواهد داد مسئله چندجهانی خواهد بود که امکان همزیستی بسیاری از جهان ها و داستان ها و تعامل بین ابرقهرمانان را فراهم می کند .

جهان های دنیای دی سی

DCEU  و Arrow Verse

هر فیلم و سریالی که تاکنون ساخته شده است – به استثنای فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز (Matt Reeves) و با بازی رابرت پتینسون (Robert Pattinson) ، که قرار است در ماه مارس اکران شود ، فیلم  Gotham PD متعلق به HBO Max و Joker و دنباله برنامه ریزی شده آن ( فیلم جوکر 2)  ، در یک جهان واحد اتفاق خواهند افتاد .

به نظر می رسد که فیلم سوپرمن در مسیری جداگانه قرار دارد است و بخشی از این 2 جهان نخواهد بود . منابع به هالیوود ریپورتر می گویند که کوتس در حال ساخت یک کال-ال (Kal-El) است که در ردیف کمیک های اصلی سوپرمن قرار دارد و قهرمان اصلی آن از کریپتون است و به زمین می آید . در حالی که بنظر می رشد داستان فیلم در زمان حال رخ می دهد اما بسیاری از جزئیات ممکن است تغییر کند و یکی از گزینه های در نظر گرفته شده این است که داستان این فیلم می تواند در قرن 20 رخ دهد .

تنوع نیروی محرکه اصلی در جهان دی سی است . کمپانی برادران وارنر و دی سی در حال ساخت یک فیلم لاتینBlue Beetle است که آنجل مانوئل سوتو (Angel Manuel Soto) به عنوان کارگردان فیلم انتخاب شده است . شبکه HBO Max نیز دنبال یک شخصیت همجنسگرا برای یک سریال آینده خود به نام فانوس سبز Green Lantern می باشد .   

 ارو ورس (Arrowverse) متعلق به شبکه The CW در حال ساختن دومین سریال ابرقهرمانی با محوریت یک زن سیاه پوست خود یعنی نائومی  Naomi به کارگردانی آوا دورنی Ava DuVernay (سریال بتوومن (Batwoman) نیز دارای یک بازیگر زن سیاه پوست با بازی جاویسیا لزلی  (Javicia Leslie) بود ) دقیقاً همانطور که Black Lightning قصد دارد فصل آخر خود را به پایان برساند .

برنامه های آبرامز برای دی سی

جی جی آبرامز

در مورد آبرامز ، که در سپتامبر 2019 قراردادی 500 میلیون دلاری با WarnerMedia منعقد کرد باید گفت که او همچنان از نفوذ زیادی در جهان دی سی برخوردار خواهد بود . پس از رفتن اسنایدر ، کارگردان Star Wars: Episode VII – The Force Awakens اکنون می تواند بزرگترین ردپا را در دی سی داشته باشد زیرا او بر جهان لیگ عدالت تاریک (The Justice League Dark Universe) برای ساخت فیلم ها و سریال ها نظارت می کند . از جمله پروژه های شایعه شده ، راه اندازی مجدد فیلم کنستانتین (Constantine) برای HBO Max است .

منبع

The Hollywood Reporter

این مقاله چقدر مفید بود؟

میزان رضایت خود را با کلیک روی اموجی ها نشان دهید

میانگین آراء 3.7 از بین 3 نفر

تاکنون کسی رای نداده است! اولین نفر باشید

اگر این پست برای شما مفید بود...

با انتشار مطلب و نیز کلیک بر روی تبلیغات از ما حمایت کنید

از اینکه این پست برای شما مفید نبود عذرخواهی میکنیم!

با کامنت گذاشتن در بهتر شدن این پست به ما کمک کنید.

به ما بگویید چطور این پست را بهتر کنیم؟

امید واحدیان

فارغ التحصیل دانشگاه صنعت نفت . علاقمند به مطالعه و تماشای فیلم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا