بررسی فیلم و سریالسینما

تئوری مرد عنکبوتی 3 : فیلم قرار است یک فیلم 6 خبیث چندجهانی باشد

4.6
(21)

به دنبال گزارش های گشترده در باره انتخاب بازیگران فیلم بدون عنوان مرد عنکبوتی 3 ، به نظر می رسد که این فیلم قرار است شش خبیث را به دنیای سینما بیاورد .

فهرست مطالب

مقدمه

طرفداران دنیای سینمایی مارول که با اخبار این هفته های دنیای سینما همراه بوده اند ، می دانند که فیلم بدون عنوان مرد عنکبوتی 3 قرار است یک فیلم بسیار بزرگ باشد . جیمی فاکس قبلاً برای تکرار نقش خود به عنوان الکترو در فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 (The Amazing Spider-Man 2) ، به این فیلم ملحق شده بود ، اما معلوم شد که این تنها آغاز کار بوده است . اخیراً تأیید شد که آلفرد مولینا برای ایفای نقش دکتر اختاپوس (Doctor Octopus) باز خواهد گشت ، نقشی که برای اولین بار در فیلم مرد عنکبوتی 2 ساخته سم ریمی (Sam Raimi) ایفا کرد .

بیشتر بخوانید :

حضور آلفرد مولینا به عنوان دکتر اختاپوس در مرد عنکبوتی ۳

پس از انتخاب جیمی فاکس (Jamie Foxx) برای این فیلم ، بلافاصله طرفداران تئوری پردازی در مورد چندجهانی بودن این فیلم را آغاز کردند ، چیزی که به نظر می رسد با توجه به حضور دکتر استرنج (Doctor Strange) در این فیلم محتمل خواهد بود . و اکنون ، به نظر می رسد بازگشت دکتر اختاپوس این موضوع را تأیید می کند . در واقع ، با وجود این دو شرور در قسمت های قبلی فیلم های مرد عنکبوتی ، به نظر می رسد که مارول می تواند شش خبیث را از دنیاهای مختلف گرد هم بیاورد .

شش خبیث
شش خبیث

شش خبیث

شش خبیث یک تیم متشکل از دشمنان مرد عنکبوتی است که برای شکست دادن دشمن مشترک خود با هم متحد شدند . این تیم ابرشرور ، اولین بار در سال 1964 در The Amazing Spider-Man Annual # 1 دیده شد و در اصل متشکل از دکتر اختاپوس ، الکترو ،  کرکس (Vulture) ، مرد شنی (Sandman) ، مایسترو (Mysterio) و کراون شکارچی (Kraven the Hunter) بود .

سالها بعد ، در سال 2013 ، مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 زمینه را برای ساخت شش خبیث در قسمت سوم مرد عنکبوتی شگفت انگیز فراهم کرد . اما در نهایت ، این اتفاق رخ نداد . اما اکنون ، به لطف همکاری ای که سونی با مارول داشته است ، سرانجام می تواند آرزوی خود را در مرد عنکبوتی 3 برآورده شده ببیند .

شش خبیث در حال مبارزه با مردعنکبوتی
شش خبیث در حال مبارزه با مردعنکبوتی

شش خبیث در مرد عنکبوتی 3

اگر اسامی شش خبیث اصلی آشنا به نظر می رسد ، به این دلیل است که دو نفر از این شرورها قرار است در مردعنکوبتی 3 حضور پیدا کنند . دو نفر دیگر این گروه نیز قبلاً در دنیای سینمایی مارول ایفای نقش کرده اند . کرکس با بازی مایکل کیتون در فیلم Spider-Man: Homecoming و مایسترو با بازی جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) در Spider-Man: Far From Home با پیتر پارکر مبارزه کردند .

کرکس دستگیر شد ، به این معنی که او هنوز هم زنده است و در مورد مایسترو نیز می توان گفت در حالی که به نظر می رسید در پایان قسمت دوم درگذشته است اما با توجه به اینکه او استاد توهم زایی است ، او همیشه می تواند زنده بودن پنهانی خود را ثابت کند .

همچنین بخوانید :

فیلم های فاز ۴ و ۵ مارول

اگر مایسترو و کرکس با دکتر اختاپوس و الکترو متحد شوند ، پس شش خبیث تقریباً کامل است . طبق شایعات مارول در حال مذاکره با ویلیام دفوئه (Willem Dafoe) برای ایفای نقش نورمن آزبورن (Norman Osborn) یا همان گابلین سبز (Green Goblin) و توماس هیدن چرچ ( Thomas Hayden Church) برای ایفای نقش مرد شنی می باشد . دفوئه در قسمت اول و هیدن چرچ در قسمت سوم فیلم های مرد عنکبوتی ساخته سم ریمی حضور داشتند . این اتفاق چیز عجیبی نیست زیرا در کمیک ها ، فهرست شش خبیث در طول سالها چندین بار تغییر کرد ، بدین معنی که شرورهای دیگر همیشه می توانستند تیم را کامل کنند .

3 مرد عنکبوتی

حضور 3 مرد عنکبوتی 3

ساخت فیلم شش خبیث در بستری چندجهانی در واقع تمام قطعات پازلی که طرفداران مرد عنکبوتی 3 هم اکنون از آن می دانند را در کنار هم قرار می دهد. گنجاندن دکتر استرنج می تواند وجود چندجهانی را محتمل کند ، و بازگشت الکترو و دکتر اختاپوس در نقش های شرور خود و اندرور گارفیلد (Andrew Garfield) وتوبی مگوایر (Tobey Maguire) در نقش های قبلی خود به عنوان مرد عنکبوتی ، وحود چندجهانی را اثبات می کند .

این مطلب را از دست ندهید :

فازهای ۵ گانه جهان سینمایی مارول MCU

اگر مرد عنکبوتی 3 قرار است از سه مرد عنکبوتی بهره ببرد ، پس این ابرقهرمان ها باید با تهدیدی شایسته چنین تیم حماسی و بزرگی روبرو شوند و مطمئنا شش خبیث نیز کاندیدای بزرگی برای این تهدید می باشد .

فیلم بدون عنوان مرد عنکبوتی 3 به کارگردانی جان واتس و بازیگرانی مانند تام هالند ، اندرو گارفیلد ، توبی مگوایر ، کریستن دانست ،  زندایا ، جیکوب باتالون ، جیمی فاکس ، آلفرد مولینا و بندیکت کامبربچ قرار است 17 دسامبر 2021 راهی سالن های سینماها شود .

منبع

CBR ، CBR

این مقاله چقدر مفید بود؟

میزان رضایت خود را با کلیک روی اموجی ها نشان دهید

میانگین آراء 4.6 از بین 21 نفر

تاکنون کسی رای نداده است! اولین نفر باشید

اگر این پست برای شما مفید بود...

با انتشار مطلب و نیز کلیک بر روی تبلیغات از ما حمایت کنید

از اینکه این پست برای شما مفید نبود عذرخواهی میکنیم!

با کامنت گذاشتن در بهتر شدن این پست به ما کمک کنید.

به ما بگویید چطور این پست را بهتر کنیم؟

امید واحدیان

فارغ التحصیل دانشگاه صنعت نفت . علاقمند به مطالعه و تماشای فیلم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا