اخبار سینماسینما

حضور آلفرد مولینا به عنوان دکتر اختاپوس در مرد عنکبوتی 3

4.5
(14)

آلفرد مولینا (Alfred Molina) ، بازیگر نقش دکتر اتو اکتاویوس (Doctor Otto Octavius) در فیلم Spider-Man 2 ، به عنوان دکتر اختاپوس (Doc Ock) در فیلم بدون عنوان مرد عنکبوتی 3 ساخته مشترک سونی و استودیو مارول حضور دارد .

فهرست مطالب

مقدمه

آلفرد مولینا قرار است دوباره نقش دکتر اتو اوکتاویوس معروف به دکتر اختاپوس را ایفا کند اما این بار در فیلم بدون عنوان مرد عنکبوتی 3  . اخبارحضور مولینادر فیلم بدون عنوان مرد عنکبوتی 3 توسط هالیوود ریپورتر تأیید شد  و بر شایعات قبلی مبنی بر حضور این بازیگر در این فیلم صحه گذاشت .  

آلفرد مولینا در نقش دکتر اختاپوس
آلفرد مولینا در نقش دکتر اختاپوس

دکتر اختاپوس

دکتر اختاپوس تاکنون فقط در قسمت دوم سه گانه مرد عنکبوتی به کارگردانی سام ریمی  (Sam Raimi) و  با بازی  توبی مگوایر (Tobey Maguire) حضور داشته است . دکتر اوکتاویوس یک دانشمند هسته ای درخشان و مربی پیتر پارکر است . با این حال ، هنگامی که یک پروژه قدرت درباره همجوشی دچار اشتباه می شود ، بازوهای شاخکی و رباتیک مجهز به هوش مصنوعی ، تراشه بازدارنده متصل به سیستم عصبی او را می سوزاند و باعث می شود دکتر اوکتاویوس دیوانه شود . در ادامه او برای تأمین بودجه نسخه دوم آزمایش ، مجبور به ارتکاب جرم می شود .

الکترو ، پیترپاکر و دکتر استرنج
الکترو ، پیترپاکر و دکتر استرنج

بازیگران مرد عنکبوتی 3

فیلمبرداری فیلم Spider-Man 3 در اواخر ماه اکتبر در آتلانتا آغاز شد و در حالی که داستان دنباله این فیلم همچنان در هاله ای از ابهام است ، چیزهای زیادی وجود دارد که می توان براساس سایر اعلامیه ها و شایعات اخیر درباره بازیگران ،  آن ها را حدس زد . به عنوان مثال ، دکتر استیون استرنج (Doctor Stephen Strange) با بازی بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) در این فیلم حضور خواهد داشت و جیمی فاکس (Jamie Foxx) نیز بار دیگر به عنوان الکترو (Electro) ایفای نقش خواهد کرد .

بیشتر بخوانید :

فازهای ۵ گانه جهان سینمایی مارول MCU

فاکس قبلا نقش الکترو را در فیلم  The Amazing Spider-Man 2 ایفا کرده بود . اعلام این خبر باعث شده است که بسیاری از افراد تصور کنند این فیلم به صورت چندجهانی Multiverse خواهد بود ، که در فیلم  “مرد عنکبوتی : دور از خانه” به آن اشاره شده بود اما در نهایت ثابت شد که توسط مایستریو (Mysterio) ساخته شده است . البته ، دکتر استرنج آمادگی دارد تا در فیلم آینده خود ، یعنی دکتر استرنج در چند جهانی دیوانگی (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) ، با دنیای چندجهانی روبرو شود .

توبی مگوایر ، تام هالند و اندرو گارفیلد
توبی مگوایر ، تام هالند و اندرو گارفیلد

بازیگران احتمالی مردعنکبوتی 3

جدا از دکتر استرنج ، الکترو و دکتر اختاپوس ، شایعه شده است که مرد عنکبوتی 3 تجسم مایلز مورالس (Miles Morales)  را به جهان سینمایی مارول وارد می کند . در فیلم ” مردعنکبوتی : بازگشت به خانه ” وقتی آرون دیویس (Aaron Davis) – عموی The Prowler و مایلز در کمیک ها که در فیلم یک جنایتکار سطح پایین بود – در فیلم می گوید که یک برادرزاده دارد . همچنین شایعاتی بسیار قوی درباره حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد که سابقه حضور در  نقش مرد عنکبوتی را دارند ، به گوش می رسد .

همچنین بخوانید :

فیلم های فاز ۴ و ۵ مارول

تام هالند
تام هالند

مرد عنکبوتی 3

فیلم بدون عنوان مرد عنکبوتی 3 به کارگردانی جان واتس (Jon Watts) ، دنباله فیلم Spider-Man: Far From Home  خواهد بود . از بازیگران اعلام شده فیلم می توان به تام هالند ، زندایا (Zendaya) ، جیکوب باتالون (Jacob Batalon) ، جیمی فاکس ، آلفرد مولینا و بندیکت کامبربچ اشاره کرد . این فیلم قرار است در تاریخ 17 دسامبر 2021 ( 26 آذر1401) روانه سالن های سینماها شود .

منبع

CBR

بازیگران فیلم های مرد عنکبوتی

اندرو گارفیلد و کرستن دانست نیز به بازیگران مرد عنکبوتی 3 ملحق شدند

پس از آلفرد مولینا ، اندرو گارفیلد و کرستین دانست (Kirsten Dunst) نیز به فیلم بدون عنوان مرد عنکبوتی 3 ملحق شدند . توبی مگوایر و اما استون (Emma Stone) نیز در شرف حضور در این فیلم قرار دارند .

فهرست مطالب

مقدمه

پس از آلفرد مولینا ، اندرو گارفیلد و کیرستن دانست به فیلم بدون عنوان مردعنکبوتی 3 اضافه شدند . بنظر می رسد توبی مگوایر و اما استون نیز به بازیگران این فیلم ملحق شوند . این ستارگان در فیلم های قبلی مردعنکبوتی به ترتیب در نقش دکتر اختاپوس ، پیتر پارکر ، مری جین ، پیتر پارکر ، گوئن استیسی ظاهر شده اند .

این فیلم دارای ستاره های زیادی است و هر پیتر سه پارکر در یک فیلم حضور دارند . با توجه به این موضوع بنظر می رسد که مرد عنکبوتی 3 قصد دارد مفهوم چندجهانی را که در فیلم انتقام جویان : پایان بازی (Avengers: Endgame) و مرد عنکبوتی: دور از خانه (Spider-Man: Far From Home) به آن اشاره شد ، ارائه دهد .

حضور مگوایر و استون

 طبق گزارش Collider حضور مگوایر در انتظار معامله ای است که در حال حاضر توسط سونی پیکچرز و مارول استودیو در حال انجام است . حضور یا عدم حضور استون نیز بسته به موضوع بارداری او می باشد . در مورد میزان نقش آنها در فیلم هیچ صحبتی نشده است ، اما با توجه به بازیگران زیاد فیلم عنکبوتی 3 – حضور بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج و جیمی فاکس در نقش الکترو علاوه بر بازیگران فیلم مرد عنکبوتی : دور از خانه در این فیلم – کاملاً محتمل است که حضور این ستارگان بزرگ در فیلم یک حضور افتخاری یا کمی بیشتر باشد .

نحوه نمایش چهره های قدیمی در فیلم

اگر همه کارها طبق برنامه پیش برود ، مرد عنکبوتی 3 می خواهد یک فیلم مهم باشد ، فیلمی که به وضوح به نظر می رسد از ایده پیشگامی که در انیمیشن برنده اسکار یعنی مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Into the Spider-Verse) دیده شد ، استفاده می کند . جالب خواهد بود که ببینیم فیلم جدید چگونه این شخصیت ها را که مدتی است در فیلم مردعنکبوتی ندیده ایم به تصویر می کشد .

شخصیت های گارفیلد ، استون و فاکس به مدت هفت سال است که در فیلم های مرد عنکبوتی حضور نداشته اند (از 2014 تا زمان اکران فیلم بعدی مرد عنکبوتی در 2021 ) . این زمان برای مگوایر و دانست در نقش پیتر پارکر و مری جین 14 سال و برای مولینا 17 سال خواهد بود ، جایی که او در فیلم مرد عنکبوتی 2 در نقش دکتر اختاپوس ظاهر شد .

بازیگران و عوامل مردعنکبوتی 3

علاوه بر گارفیلد ، مگوایر ، استون ، دانست ، مولینا ، کامبربچ و فاکس ، بازیگران مرد عنکبوتی 3 شامل تام هالند به عنوان پیتر پارکر ، زندایا به عنوان ام جی ، جیکوب باتالون در نقش نید لیدز (Ned Leeds) ، ماریسا تومی (Marisa Tomei) در نقش می پارکر (May Parker) و تونی ریوولوری (Tony Revolori) در نقش یوجین تامپسون (Eugene Thompson) یا همان فلش Flash  می باشند .

جان واتس کارگردانی این فیلم را با فیلمنامه ای از کریس مک کنا (Chris McKenna) و اریک سامرز (Erik Sommers) انجام می دهد . کوین فایگی و ایمی پاسکال (Amy Pascal) تهیه کنندگی فیلم را عهده دار هستند . فیلمبرداری فیلم از اواخر اکتبر (با سه ماه تاخیر به دلیل بیماری COVID-19) در شهر آتلانتا آمریکا آغاز شد و در لس آنجلس و ایسلند ادامه خواهد داشت ، و طبق برنامه ریزی در مارس 2021 به پایان خواهد رسید .

 در حال حاضر مرد عنکبوتی 3 قرار است در تاریخ 17 دسامبر 2021 در سینماهای سراسر جهان اکران شود .

منبع

Gadgets.ndtv

چارلی کاکس
چارلی کاکس

 چارلی کاکس  برای ایفای نقش Daredevil به مرد عنکبوتی 3 پیوست

 چارلی کاکس (Charlie Cox) برای ایفای نقش Daredevil به فیلم بدون عنوان مردعنکبوتی 3 ساخته مشترک سونی پیکچرز و استودیو مارول پیوست .

فهرست مطالب

مقدمه

طبق گفته های Murphysmultiverse ، چند ماه است که قرارداد کاکس برای ایفای نقش Daredevil در فیلم بدون عنوان مرد عنکبوتی 3 به امضا رسیده است . کاکس در هر سه فصل سریال Daredevil ساخته مشترک  Marvel و Netflix در نقش مت مورداک (Matt Murdock) یا همان Daredevil ایفای نقش کرده است و این اولین تلاش اصلی این شخصیت در یک لایو اکشن پس از فیلم بن افلک در سال 2003 می باشد . این سریال به ساخت کل سریال های دیگر ابرقهرمانی مارول برای شبکه نتفلیس ، کمک کرد ، اما در نهایت این سریال همراه با سایر سریال ها لغو شد .

چارلی کاکس و Daredevil
چارلی کاکس و Daredevil

Daredevil

به لطف علاقه طرفداران به Daredevil و ایجاد کمپین #SaveDaredevil در دومین سالگرد لغو سریال Daredevil ، زندگی جدیدی پیدا کرده است . این نکته قابل ذکر است که پس از لغو قرارداد تلویزیونی بین Marvel و Netflix ،  به طور گسترده ای گزارش شد که Daredevil ، به مدت 2 سال از استودیو مارول کنار گذاشته خواهد شد . با برداشته شدن این مانع ، به نظر می رسد استفاده از “مرد بدون ترس” (Netflix)  تصمیم عادلانه ای برای کوین فایگی و کمپانب دیزنی است .

بازیگران مردعنکبوتی 3

شایعات فیلم

فیلمبرداری فیلم Spider-Man 3 در اواخر ماه اکتبر در آتلانتای آمریکا آغاز شد . با وجود اینکه از داستان  این فیلم هیچ اطلاعی در دست نیست ، اما می توان با توجه به سایر اخبار اعلامیه ها و شایعات اخیر ، اطلاعاتی از این فیلم بدست آورد . بر همین اساس ما میدانیم در این فیلم بندیکت کامبربچ به عنوان دکتر استفن استرنج ظاهر می شود ، جیمی فاکس قرار است پس از فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2  دوباره نقش الکترو ایفا کند ، همچنین آلفرد مولینا نیز قرار است نقش خود در مرد عنکبوتی 2 به عنوان دکتر اختاپوس را مجددا بازی کند .

اندرو گارفیلد ، تام هالند و توبی مگوایر در نقش مرد عنکبوتی
اندرو گارفیلد ، تام هالند و توبی مگوایر در نقش مرد عنکبوتی

همچنین اندرو گارفیلد و کیرستن دانست ، که در فیلم های قبلی مرد عنکبوتی نقش پیتر پارکر و مری جین را بازی کرده اند نیز  در این فیلم حضور دارند . این اعلامیه ها باعث شده است که بسیاری تصور کنند این فیلم درباره مفهوم Multiverse که در فیلم مردعنکبوتی دور از خانه  به آن اشاره شد اما در نهایت مشخص شد توسط Mysterio فریبکار ایجاد شده است ، می باشد .

همچنین شایعه شده است که در این فیلم شخصیت  مایلز مورالس نیز حضور می یابد . اما جذاب ترین شایعه در حال حاضر درباره حضور توبی مگوایر در این فیلم می باشد که گفته می شود او قرار است به دو مردعنكبوتی دیگر ملحق شود .

منبع

CBR

این مقاله چقدر مفید بود؟

میزان رضایت خود را با کلیک روی اموجی ها نشان دهید

میانگین آراء 4.5 از بین 14 نفر

تاکنون کسی رای نداده است! اولین نفر باشید

اگر این پست برای شما مفید بود...

با انتشار مطلب و نیز کلیک بر روی تبلیغات از ما حمایت کنید

از اینکه این پست برای شما مفید نبود عذرخواهی میکنیم!

با کامنت گذاشتن در بهتر شدن این پست به ما کمک کنید.

به ما بگویید چطور این پست را بهتر کنیم؟

امید واحدیان

فارغ التحصیل دانشگاه صنعت نفت . علاقمند به مطالعه و تماشای فیلم .

‫4 دیدگاه ها

    1. سلام . خیلیا مثل شما مردهای عنکبوتی قبلی رو بهتر از مرد عنکبوتی دنیای سینمایی مارول میدونن . ممنون از همراهیتون

  1. فقط و فقط به خاطر توبی مگوایر این فیلم رو نگاه خواهم کرد و پس از ریبوت مردعنکبوتی 3 اندروگارفیلد و تام هالند 1/100 توبی هم باری من نبودند به هر حال ممنون

    1. سلام . فکر کنم اکثریت هم با توبی مگوایر رابطه بیشتری برقرار کردن تا اندرو گارفیلد و تام هالند . ممنون از توجهتون .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا