تحلیلسینما

نظریه : داستان Frozen 3 در تابستان رخ می دهد

4.4
(60)


با توجه به اینکه در فیلم های Frozen و  Frozen 2  زمستان  (به دلیل السا ) و پاییز نشان داده شده اند ، Frozen 3 به احتمال زیاد در تابستان واقعی رخ می دهد .  در اینجا دلایلی که برای این نظریه .جود دارد را بررسی می کنیم .

فهرست مطالب

مقدمه

در حالی که Frozen  و Frozen 2 به ترتیب در فصول تابستان (اما بدلیل السا به زمستان تبدیل شد ) و پاییز رخ می دهند ، یک نظریه پیشنهاد می کند که  Frozen 3 ممکن است در تابستان واقعی اتفاق بیفتد. در حالی که تولید Frozen 3 توسط دیزنی اعلام نشده است اما با وجود موفقیت  Frozen 2 احتمال ساخت قسمت سوم بسیار بالاست . Frozen 2 به عنوان پرفروش ترین انیمیشن در تاریخ  تبدیل شد و از رکورد فروش 1.28 میلیارد دلاری  Frozen  عبور کرد .

از آنجا که دو فیلم قبلی داستان آنا ( Anna ) با بازی کریستن بل ( Kristen Bell ) و  السا ( Elsa ) با بازی آیدینا منزل ( Idina Menzel  ) را از عدم اطمینان به خود تا کسب اعتماد به نفس را نشان می دهد ، فصل های زمستان و پاییز را نشان می دهند  ، فصل تابستان نمادی از مرحله بعدی داستان السا و داستان آنا در Frozen 3 است .

بیشتر بخوایند :

آیا گیسو کمند ۲ ساخته خواهد شد ؟

فصل ها در قسمت های قبلی Frozen نماد چه هستند ؟

frozen 3 شخصیت های

در طول کل مجموعه Frozen  ، فصلها به طور نمادین داستان آنا و السا را ​​نشان داده اند ، حتی قبل از اینکه در Frozen 2 فاش شود که چقدر عناصر طبیعی برای بافت دنیای Frozen مهم هستند . Frozen  با داشتن فصل زمستان ، انزوا و سرما را نشان می دهد .این زمستان ناشی از جادوگری ، بر انزوای خود آنا و السا تأکید داشت ، زیرا همه از جادوی السا می ترسیدند .

Frozen 2 با روی کار آمدن در ابتدای پاییز ، همان موضوع را ادامه داد ، فصلی که تغییرات را نشان می دهد ، همانطور که آنا و السا شخصیت واقعی خود را کشف می کنند : آنا به عنوان ملکه جدید آرندل و السا به عنوان روح پنجم . اگر Frozen 3 در طول تابستان رخ دهد ، فصلی که به طور سنتی نمادی از مضامین عاشقانه ، آزادی و رشد است ، قسمت بعدی می تواند آنا و السا را ​​که در شخصیت های واقعی خود هستند و یا داستان عاشقانه احتمالی برای السا را نشان دهد . ​​

چرا تابستان بهترین فصل برای Frozen 3 است ؟

شخضصیت های Frozen 1


در Frozen 3 ، تابستان فصلی است که می تواند بهترین مرحله زندگی فعلی آنا و السا را ​​نشان دهد . با وقوع Frozen و Frozen 2 در فصول سرد سال ، این داستان بیشتر در مورد آشتی السا با قدرت های او چرخید و او را به عنوان شخصیت اصلی تبدیل کرد با وجود اینکه آنا تضادهای موجود در هر دو فیلم را برطرف می کند . اگر Frozen 3 در طول تابستان اتفاق می افتد ، فصلی که آنا در آن متولد شده است  (همانطور که در فیلم کوتاه Frozen Fever نشان داده شد ) .

نقش های آنا و السا ممکن است تغییرکنند ، و آنا به عنوان پادشاه جدید آرندل تبدیل به نقش اصلی فیلم گردد . از آنجا که تابستان نیز زمان شکوفایی طبیعت است ، ارتباط السا با عناصر دیگر تقویت می شود و به او اجازه می دهد تا به عنوان روح پنجم ، واسطه بین جهان طبیعی و تمدن بشری ، به پتانسیل کامل خود برسد .


آیا اولاف در تابستان ذوب نمی شود ؟

اولاف


از آنجا که جادوی ابتدایی السا شامل ایجاد برف و یخ است ، ممکن است کسی نگران این باشد که گرمترین فصل سال چگونه ممکن است ملکه برف ( السا ) را تحت تأثیر قرار دهد ، اما تجربه گذشته با اولاف  Olaf با بازی جاش گاد  Josh Gad   نشان داده است که جادوی السا می تواند در همه زمان ها در طول سال ، از جمله تابستان ، وجود داشته باشد . در Frozen ، در حالی که آهنگ انفرادی اولاف یعنی  “In Summer” درباره مسئله واضح (البته برای اولاف) ذوب شدن او در فصول گرم سال صحبت می کند .

السا در اواخر فیلم با دادن برف شخصی به اولاف این مسئله را حل می کند . Frozen 2 با ارائه توضیحاتی در مورد قدرت السا و تقویت این قدرت  ، راه حل حتی مؤثرتری را ارائه می دهد . اولاف قادر است حتی در ماه های ابتدایی پاییز نیز منجمد بماند و شکل یخی دائمی خود را حفظ کند . حالا که السا با جادو و هویتش اصلیش آشنا شده است ، السا در یخبندان 3 در نقش پرقدرتی ظاهر خواهد شد و کمی گرمای اضافی مشکلی را ایجاد نمی کند .


Frozen 3 چه زمانی انتشار می یابد ؟

شخصیت های Frozen 3


دیزنی بیش از یک سال از انتشار Frozen صبر کرد تا خبر ساخت Frozen 2  را اعلام کند ، بنابراین ممکن است اطلاعیه ساخت Frozen 3  تا سال 2021 اعلام نشود . دیزنی همچنین چندین سال دیگر برای تأیید تاریخ انتشار Frozen 2  2019  صبر کرد. اگر Frozen 3 از یک برنامه توسعه مشابه پیروی کند ، پس احتمال دارد این فیلم تا سال 2025 اکران نشود . با این وجود ، به خاطر موفقیت بی نظیر Frozen 2 ممکن است منجر به سرعت بخشیدن به روند دیزنی و انتشار Frozen 3 در اواخر سال 2024 شود . در هر صورت ، باید انتظار داشت که Frozen 3 دقیقاً مانند دو قسمت قبلی ، یک فاصله زمانی چند ساله را تجربه کند .

تا به امروز ، دیزنی هنوز اعلام نکرده است که Frozen 3 قرار است ساخته شود . کارگردانان و نویسندگان مشترک قسمت های قبلی یعنی  جنیفر لی  و کریس باک به طور رسمی برای نوشتن داستان فیلم استخدام نشده اند . لی اکنون مدیر خلاق ارشد کمپانی انیمیشن سازی والت دیزنی است . موقعیت لی با کمپانی می تواند به او اجازه دهد همچنان بر پیشرفت فیلم نظارت داشته باشد ، یا اینکه کارگردان دیگری به باک بپیوندد یا او ( باک ) به تنهایی کارگردانی این کار را انجام دهد . هر دو فرد اظهار داشته اند كه انتهای Frozen 2  پایان یک داستان کامل است ، اما احتمال ساخت قسمت سوم را رد نکرده اند .

با تبدیل شدن به Frozen 2 به پرفروش ترین انیمیشن تاریخ ، دشوار است باور کنید که Frozen 3 در نهایت ساخته نمی شود . محبوبیت این فیلم ها کاهش نیافته است و شاید دیزنی بخواهد قبل از این که بچه هایی که با دو فیلم اول بزرگ شده اند و دیگر علاقه ای به داستانهای آنا و السا نداشته باشند ، زودتر قسمت سوم فیلم را تولید کند .

تماشای انیمیشن های Frozen و Frozen 2

در ادامه می توانید انیمیشن های زیبا و جذاب Frozen و Frozen 2 را با دوبله فارسی تماشا نمایید

انیمیشن Frozen

انیمیشن Frozen 2

این مطلب را از دست ندهید:


داستان واقعی راپونزل

منابع :

این مقاله چقدر مفید بود؟

میزان رضایت خود را با کلیک روی اموجی ها نشان دهید

میانگین آراء 4.4 از بین 60 نفر

تاکنون کسی رای نداده است! اولین نفر باشید

اگر این پست برای شما مفید بود...

با انتشار مطلب و نیز کلیک بر روی تبلیغات از ما حمایت کنید

از اینکه این پست برای شما مفید نبود عذرخواهی میکنیم!

با کامنت گذاشتن در بهتر شدن این پست به ما کمک کنید.

به ما بگویید چطور این پست را بهتر کنیم؟

امید واحدیان

فارغ التحصیل دانشگاه صنعت نفت . علاقمند به مطالعه و تماشای فیلم .

‫16 دیدگاه ها

 1. درسته که خیلی ها میگن داستان فروزن خیلی غیر قابل پیش بینیه.
  اما با این حال واقعا انیمیشن قشنگیه

 2. ای وای خواهش میکنم ور فروزن 3 آنا رو نقش اصلی نکنید من از آنا حالم بهم میخوره تازه در قسمت دوم هم ابروهاش خیلی کلفت شده بود. فقط بخاطر اینکه ملکه جدید آرندل شده باید نقش اصلی باشه؟؟؟؟ لاقل السا رو به عنوان روح پنجم نقش اصلی کنید. به هر حال ایشالا این اتفاق که آنا قرار هست شخصیت اصلی باشه نیفته، بیفته من همش بالا میارم🤢🤮😱

  1. فروزن یه داستان عمیق داره که قابل درک نیست که اونم مربوط به پدر ومادر السا و آنا هستش

   1. میدونم اینا همش یه فرضیه ست منظورم اینه که اگه قضیه نقش اصلی راست باشه چی؟

   1. هی داخل فروزن ۲ کریستوف از انا خواستگاری کرد و فروزن ۳ باید اونا عروسی کنن بعد السا و جک آشنا بشن بعد داخل اول فیلم السا و آنا بچن ولی السا نمی‌تونه قدرتشو کنترل کنه بعد جک از پنجره میبینتش همیشه این از این بابا این بچه ها حق دارن از فروزن زده شن برم سراغ میراکلس چون اون زود قسمت هاشو میسازن ولی شما نه همش دوسال دوسال میسازین معلومه که بچه ها زده میشن

    درست میگم یا نه

  2. منم از تو بدم میاد 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡
   اگه از آنا بدت میاد فروزن رو نبین😌😌
   عشق فقط آنا 💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋❤❤❤❤❤

 3. اسم اصلی کارتون ملکه برفی هست دیگه، ملکه برفی هم همون الساست، پس چرا باید السا رو ور بندازن و آنا رو شخصیت اصلی کنن، اگه من جای نويسنده بودم تصمیم میگرفتم السا نقش اصلی بمونه چون همین السا رو جذاب و دوست داشتنی کرده، کلا السا نباشه فروزن هیچه! اگه من نویسنده بودم فروزن 3 خیلی باحال میشد (البته شایدم شبیه یکی از فیلمای مارول دی سی میشد خخخخخخ) ولی حیف که نیستم. حالا تا ببینیم چی میشه.

  1. اووو بابا نویسنده
   اگه نویسندش بده پس مرض داشتی فروزن 1 و2 نگاه کردی
   اسم این انیمیشن یخ زده یا همون فروزن هست این اسم مزخرفیه که ایرانیا روش گذاشتن

  2. فقط جالبه بدونی که در اصل تو فروزن ۱ انا نقش اصلی بود اما مردم فکر کردند که السا نقش اوله چون با اون اهنگ و اون قصرش واون لباسش ترکوند وبه خاطر محبوبیت زیادی که پیدا کرد نقش اول فروزن ۲ شد.یکی از دلایلی که میگم انا نقش اول بود چون اگه دقت کنی تمام پرنسس های دیزنی دنبال عشق واقعی بودن انا هم به عنوان نقش اول به دنبال عشق واقعی بود.

 4. چه ربطی داره فروزن یه داستان عمیق داره که قابل درک نیست که اونم مربوط به پدر ومادر السا و آنا هستش

  1. سلام . همونطور که تو عنوان مقاله مشخصه اینها همه صرفا فرضیه هستن و دلیلی برای درستی قطعی آنها وجود نداره . ممنون از توجه و دقتتون .

 5. اسم این انیمیشن فروزن هست که معنیش به فارسی یخ زده هست و کسی که توی فروزن 1 یخ زد آنا بود. آنا شخاصیت اصلی فروزن 1 بود اما بقیه به السا جذب شدن. در فروزن 2 هم السا یخ زد و شخصیت اصلی بود. به احتمال 80 درصد آنا در فروزن 3 شخصیت اصلی هست، چرا؟ چون السا در فروزن 1 ملکه شد و در فروزن 2 فهمید کیه. حالا نوبت آناست. آنا باید خودشو پیدا کنه و بفهمه کی هست. درضمن نباید از آنا متنفر باشین چون اگه آنا در فروزن 1 خودشو برای السا فدا نمیکرد السا مرده بود و فروزن 2 در کار نبود! درضمن آنا بدون کمک از جادو تونست غول ها رو به حرکت در بیاره. آنا کاملا بی نقصه. مهم تر از همه السا دیگه پرنسس یا ملکه نیست پس باید آنا شخصیت اصلی باشه چون فروزن یک داستان پرنسسی و ملکه ای هست. بنظرم السا مستقل و مجرد بمونه بهتره چون قصد دیزنی از همون اول این بود که زن ها نیازی نیست که از یک مرد کمک بگیرند برای همین احتمالش کمه السا ازدواج کنه. درضمن دیزنی تایید کرده السا دومین پرنسس مجرد هست. درضمن کی گفته داستان فروزن رو به رفتی میشه پیش بینی کرد؟ شما میدونستین آرندل مرتکب گناه شده؟ میدونستین ادونا کسی بوده که اگنار رو نجات داده و از نورتالدرا بوده؟ میدونستین پدر و مادر السا و آنا بخاطره جادو السا به اتاهالن رفتن؟ میدونستین السا کلک هایی داره و آنا رو سوار قایق میکنه و پشت سر میذارش؟ میدونستین روح پنجم قبلی مادر السا و آنا بوده و السا روح پنجم فعلی هست؟! میدونستین آرندل و نورتالدرا چطوری جنگ رو شروع کردن؟ نخیر نمیدونستین!!!فروزن بهترین انمیشن هست چون در سال 2013 دو تا اسکار برنده شد و دومین انیمیشن پر فروش تاریخ شد و فروزن 2 پرفروش ترین انیمیشن بشریت شده و در رتبه اول قرار داره و بخاطره آهنگ سوی ناشناس جایزه دریافت کرده!!!!

 6. ببینید. ما نمیتونیم بگیم السا نقش اصلیه یا آنا نقش اصلیه. کی گفته آنا شخصیت اصلیه یا السا اصلیه؟! السا و آنا هر دو نقش اصلی فروزن هستن چون هردو پرنسس دیزنی هستن. در فروزن 1 هم السا هم آنا باهم شخصیت های اصلی بودن. اون عزیزی هم که گفته چون همه پرنسس های دیزنی دنبال عشق واقعی بودن پس آنا باید به خاطر اینکه دنبال عشق واقعی بود باید نقش اول باشه غلطه! الان دیگه دیزنی به دوران جدید پا گذاشته و وقتش رسیده که دختران رو قوی و مستقل نشون بده. برای مثال تیانا هرگز دنبال عشق نبود. راپونزل اصلا فکر عشق رو نمیکرد. مریدا هم که اصلا نمیخواست ازدواج کنه. بل هم که نقش فمینیستی داشت پس نمیتونیم بگیم آنا چون دنبال عشق بود نقش اصلی بود. السا و آنا هردو نقش اصلی هستن. فروزن بدون این دوتا هیچه! السا هم که یک شخصیت قوی و مستقل و فمینیستی داره به عنوان یک الگوی عالی برای فمینیست ها نقش اصلی و آنا هم که یک شخصیت مهربون و با وفا داره به عنوان یک الگوی عالی برای اوناییه که عشق به خانواده رو به همه چیز ترجیح میدن هم نقش اصلی و همدم الساست. پس این دوتا با هم شخصیت اولن چون هردو پرنسس های دیزنی هستن. هرکی موافقه لایک کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا