اخبار سینماسینما

زمان شروع فیلمبرداری فیلم The Grey Man ساخته برادارن روسو مشخص شد

4.7
(7)

زمان شروع فیلمبرداری فیلم The Grey Man  ساخته برادران روسو (Russo Brothers) مشخص شد . در این فیلم جاسوسی و پرهزینه که قرار است آغاز کننده یک فرانچایز بزرگ باشد ، رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) و کریس ایوانز (Chris Evans) به ایفای نقش می پردازند .

فهرست مطالب

مقدمه

یکی از فیلم هایی که مسلما در سال های آینده برای تماشای آن هیجان زده خواهیم شد فیلم جاسوسی و پرهزینه ساخته جو و آنتونی روسو به نام “The Grey Man” با بازی رایان گاسلینگ و کریس ایوانز است . هنگامی که Netflix برای اولین بار خبر ساخت این فیلم را اعلام کرد ، گزارش ها نشان می داد که این شبکه امیدوار است که این پروژه باعث ایجاد یک فرانچایز سینمایی شود و برادران روسو نیز در طی مصاحبه ای با  Collider قاطعانه این موضوع را تأیید کردند .

برادران روسو کارگردان فیلم The Grey Man

The Grey Man

برادران روسو که کارگردانی فیلم های Avengers: Endgame و Captain America: Civil War را برعهده داشته اند ، در مورد چندین پروژه جدید برای برند تولیدی خود یعنی AGBO صحبت کرده اند ، اما این نظرات آنها در مورد مرد خاکستری بود که باعث جلب توجه همگان شده است .

بیشتر بخوانید :

فازهای ۵ گانه جهان سینمایی مارول MCU

این فیلم اکشن و هیجان انگیز درباره یک قاتل مستقل سیا به نام کورت جنتری (Court Gentry) است که به او The Grey Man نیز می گویند . گاسلینگ نقش جنتری را بازی می کند ، که همکار سابق او در سیا یعنی لوید هانسن(Lloyd Hansen) ، با بازی جان ایوانز ، به دنبال اوست تا او را بکشد .

رایان گاسلینگ و کریس ایوانر

ایجاد یک فرانچایز

جو روسو(Joe Russo) توضیح داد: ” کاری که ما در مورد The Grey Man می خواهیم انجام دهیم متفاوت است . ما نمی خواهیم در اولین فیلم به تمام سوال های موجود پاسخ دهیم ، بنابراین این فیلم تبدیل به یک سری فیلم می شود و در ادامه دارای شاخه های مختلف می شود . ما می توانیم شخصیت های دیگر را در فیلم ها ببینیم ، اما نمی خواهیم به هر سوال فیلم پاسخ دهیم . “

” بنابراین شما می خواهید فیلم را به پایان برسانید ، و با اینکه یک داستان کامل دارید ، اما هنوز در مورد جهان گسترده فیلم هنوز سوالاتی دارید . و من فکر می کنم این یکی از راه های این کار این است که همه چیز را در یک فیلم به مخاطب ندهید . روایتی نزدیک به پایان نداشته باشید . یک روایت پایان باز داشته باشید که مانند یک فصل از کتاب است . “

جو روسو همچنین گفت که او و برادرش تنها شش هفته با شروع فیلمبرداری The Grey Man فاصله دارند. ” من و برادرم پسرانی هستیم که با فیلم های اکشن و هیجان انگیز بزرگ شده ایم . بازیگران فیلم استثنایی هستند ، فیلمنامه فیلم نیز عالی است . ما فیلمبرداری فیلم را در اواخر ژانویه در لس آنجلس آغاز می کنیم و پس از آن بهار در خارج از کشور به کار خود ادامه می دهیم  .” برادران روسو قصد دارند این فیلم را در مکان های مختلف جهان فیلمبرداری کنند ، زیرا قرار است The Grey Man در مقیاس گسترده و هم تراز با گرانترین فیلم های نتفلیکس ساخته شود .

برادران روسو و کریس ایوانز

تاثیر کووید 19 بر فیلم

جو روسو همچنین گفته است : ” ما یک تیم باورنکردنی داریم و Netflix نیز از ما بسیار حمایت کرده است . بیماری کووید 19 بر مکان های فیلمبرداری ما تأثیر نگذاشته است . The Grey Man یک فیلم هیجان انگیز و جاسوسی بزرگ در سطح جهانی است . هدف بر این بود که این فیلم در مکان های مختلف فیلمبرداری شود و  ما نیز در همان مکان های مشخص شده فیلمبرداری خواهیم کرد . بنابراین ما از این موضوع هیجان زده ایم زیرا بازدید از این مکان های مختلف واقعاً بر روند روایت داستان فیلم مهم می باشد . “

در طی این مصاحبه از برادران روسو پرسیده شد که طرفداران دنیای مارول از این فیلم جاسوسی که در آن رایان گاسلینگ ، نامزد دو دوره اسکار ، و کریس ایوانز ستاره پرفروشترین فیلم تاریخی Avengers: Endgame حضور دارند ، چه انتظاری باید داشته باشند ؟

آنتونی روسو (Anthony Russo) در جواب این سوال گفت : “The Grey Man” یک فیلم جاسوسی است . این فیلم برای طرفداران سرباز زمستان بسیار جذاب خواهد بود زیرا The Grey Man از این نظر که ما سعی داریم آن را در یک محیط بسیار مدرن و فعلی که از نظر شبکه های جاسوسی و CIA در سطح جهانی با آن روبرو هستیم ، تعبیه کنیم ، شبیه سرباز زمستان است . “

 آنتونی روسو  در ادامه با معرفی ایوانز به عنوان شخصیت منفی اصلی فیلم، توضیح داد :” دیدن کریس در نقش مقابل کاپیتان آمریکا بسیار سرگرم کننده خواهد بود . “

برادران روسو

دنباله های احتمالی

اگرچه برادران روسو و شرکای آنها در AGBO به فکر ایجاد فرانچایز هستند ، اما Netflix اگر بخواهد این فیلم را ادامه دهد شاید با توجه به برنامه کاری شلوغ این کارگردانان ، کارگردانی این فرانچایز را به افرد دیگری واگذار کند .

جو روسو در مورد هر دنباله ای برای این فیلم گفت: ” کارگردان این دنباله ها هر فیلمساز دیگری می تواند باشد .” منظورم این است که ما این پروژه را دوست داریم ، آنچه را که پیش از این آماده کرده ایم دوست داریم ، بازیگران را دوست داریم ، اما همچنین دوست داریم برای این فیلم چندین داستان وابسته بهم تعریف کنیم ،  که ممکن است نتوانیم از پس همه کارها بر بیاییم . بنابراین ممکن است افراد جدیدی کارگردانی دنباله های فیلم را بر عهده بگیرند . ما مسلما از این موضوع هیجان زده می شویم . ”

فیلم 21  Bridges

دیگر کارهای برادران روسو

برای مثال برادران روسو از سم هارگریو (Sam Hargrave) برای کارگردانی فیلم Extraction با بازی کریس همسورث کمک گرفتند و برایان کرک (Brian Kirk) نیز کارگردانی فیلم 21 Bridges با بازی چادویک بوزمن فقید را بر عهده داشت . براردان روسو نویسندگی و تهیه کنندگی Extraction و تهیه کنندکی  را بر عهده داشتند .

جو روسو گفت : “ما به همان اندازه كه كارگردانی را دوست داریم ، تهیه كنندگی را نیز دوست داریم زیرا دوست داریم از فیلمسازان دیگر الهام بگیریم . ما دوست داریم همكاری كنیم ، زیرا من و آنتونی در تمام زندگی خود این كار را انجام داده ایم ، بنابراین از همکاری نمی ترسیم .”

در مورد تاریخ اکران The Grey Man هیچ خبری در دست نیست ، اما انتظار می رود كه در هفته های آینده تعداد بیشتری از بازیگران این فیلم انتخاب شود . برای اطلاعات بیشتر در مورد این فیلم با ما همراه باشید .

منبع

Collider

آنا د آرماس به “رایان گاسلینگ” و “کریس ایوانز” در فیلم  “The Grey Man” ملحق شد

آنا د آرماس (Ana De Armas) قرار است در فیلم اکشن و هیجان انگیز پرهزینه جو و آنتونی روسو ، یعنی مرد خاکستری (The Gray Man) ایفای نقش کند .

فهرست مطالب

مقدمه

د آرماس در این فیلم که برای شبکه نتفلیکس ساخته می شود در کنار رایان گاسلینگ و کریس ایوانز به ایفای نقش  می پردازد . مدتی بود که برادران روسو در حال توسعه این پروژه برای سونی می باشند و هنگامی که در تابستان این پروژه به مناقصه گذاشته شد ، نتفلیکس به سرعت آن را خریداری کرد و گاسلینگ و ایوانز را به عنوان بازیگران فیلم تعیین کرد . این فیلم پربودجه ترین فیلم در تاریخ نتفلیکس خواهد بود .

عوامل فیلم The Grey Man

برادران روسو فیلمنامه The Gray Man را نوشته اند که اخیرا کریستوفر مارکوس (Christopher Markus) و استیون مک فیلی (Stephen McFeely) ویرایش شده است . برادران روسو به همراه مایک لاروکا (Mike Larocca) به نمایندگی از AGBO و جو راث (Joe Roth) ، جف کیرشنباوم (Jeff Kirschenbaum) و کریس کاستالدی (Chris Castaldi) به نمایندگی از Roth Kirschenbaum تهیه کنندگی فیلم را انجام می دهند .

داستان فیلم The Grey Man

The Gray Man اولین رمان از مارک گرانی (Mark Greaney) است که در سال 2009 توسط Jove Books منتشر شد . این رمان اولین رمانی است که در آن The Gray Man یا همان کورت جنتری به عنوان یک نیرو مستقل و سابق سازمان سیا حضور دارد . این فیلم اکشن و هیجان انگیز داستان جنتری با بازی رایان گاسلینگ خواهد بود که توسط همکار سابق جنتری در سیا یعنی لوید هانسن با بازی کریس ایوانز در سراسر جهان مورد تعقیب قرار گرفته تا اورا بکشند . این فیلم بر اساس قسمت اول پرفروش ترین مجموعه کتاب های The Gray Man ساخته شده است .

آنا د آرماس

د آرماس اخیرا کاملا مشغول به کار بوده است . ازفیلم های اخیر او می توان به فیلم مرموز نامزد Golden Globe یعنی چاقوکشی (Knives Out) اشاره کرد . او همچنین اخیراً در فیلم های دیگر نتفلیکس مانند سرجیو (Sergio) ، خبرچین (The Informer) و کارمند شب (The Night Clerk)  ایفای نقش کرده است . با توجه به همه گیری بیماری Covid-19 که چندین فیلم را به تأخیر انداخته است ، انتظار می رود که سال 2021 نیز سال شلوغی برای د آرماس باشد .

او قرار است سال بعد در قسمت بعدی فیلم جیمز باند یعنی زمانی برای مردن نیست و فیلم هیجان انگیز آب عمیق (Deep Water) در مقابل بن افلک دیده شود . او همچنین قرار است هنرمایی او در فیلم بلوند (Blonde) ، جایی که نقش مارلین مونرو (Marilyn Monroe) را به تصویر می کشد نیز ، دیده شود .

منبع

Deadline

این مقاله چقدر مفید بود؟

میزان رضایت خود را با کلیک روی اموجی ها نشان دهید

میانگین آراء 4.7 از بین 7 نفر

تاکنون کسی رای نداده است! اولین نفر باشید

اگر این پست برای شما مفید بود...

با انتشار مطلب و نیز کلیک بر روی تبلیغات از ما حمایت کنید

از اینکه این پست برای شما مفید نبود عذرخواهی میکنیم!

با کامنت گذاشتن در بهتر شدن این پست به ما کمک کنید.

به ما بگویید چطور این پست را بهتر کنیم؟

امید واحدیان

فارغ التحصیل دانشگاه صنعت نفت . علاقمند به مطالعه و تماشای فیلم .

‫2 دیدگاه ها

    1. سلام . ممنون از لطفتون . طبق گزارش هایی برادران روسو گفتن فرانچایزی در حد فرانچایز جیمز باند رو میخوان خلق کنن .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا