همکاری مجدد لین مانوئل میراندا و دیزنی بعد از موانا و زوتوپیا ۲۰۱۶

همکاری مجدد لین مانوئل میراندا و دیزنی بعد از موانا و زوتوپیا 2016 1
۰
(۰)


سال ۲۰۱۶ یکی از بزرگترین سالها در تاریخ استودیوی انیمیشن والت دیزنی (Walt Disney Animation Studios) بود . در آن سال دو فیلم در سالن های سینما اکران شدند . یکی فیلم فوق العاده محبوب ، غافلگیر کننده و تحسین برانگیز و برنده اسکار یعنی زوتوپیا (Zootopia) ، و دیگری انیمیشن زیبا و موزیکال موانا  (Moana) بود .

فهرست مطالب

مقدمه

پوستر زوتوپیا و موانا
پوستر زوتوپیا و موانا

موفقیت دو فیلم ذکر شده باعث شد که منطقی بنظر برسد که دیزنی بخواهد از استعدادی که این فیلم های عالی را تولید کرده استفاده کند . همین گونه نیز شد و لین مانوئل میراندا (Lin-Manuel Miranda) ، که به طور همزمان آهنگهای این دو فیلم را نوشته بود ، فاش کرد که او در حال حاضر با بایرون هوارد (Byron Howard) کارگردان زوتوپیا برنامه ریزی جدیدی كرده تا در مورد چیزهای جدید با هم كار كنند . این موضوع پیش بینی می شد و جای تعجبی وجود ندارد .

در پست بعدی بخوانید :

انیمیشن هایی که دیزنی از سال ۲۰۱۹ به بعد بازآفرینی کرده و خواهد کرد

موفقیت دو فیلم ذکر شده باعث شد که منطقی بنظر برسد که دیزنی بخواهد از استعدادی که این فیلم های عالی را تولید کرده استفاده کند . همین گونه نیز شد و لین مانوئل میراندا (Lin-Manuel Miranda) ، که به طور همزمان آهنگهای این دو فیلم را نوشته بود ، فاش کرد که او در حال حاضر با بایرون هوارد (Byron Howard) کارگردان زوتوپیا برنامه ریزی جدیدی كرده تا در مورد چیزهای جدید با هم كار كنند . این موضوع پیش بینی می شد و جای تعجبی وجود ندارد .

Encanto

بارون هوارد کارگردان زوتوپیا
بارون هوارد کارگردان زوتوپیا و Encanto

قبلا شایعاتی مبنی بر اینکه لین مانوئل میراندا می خواهد در یک پروژه که شامل یک شاهزاده خانم لاتین (Latina Princess) می باشد با دیزنی همکاری کند و اکنون ، به نظر می رسد اطلاعات جدید همه چیز را با هم جمع کرده و روشنایی می کند که  این فیلم جدید دقیقا چگونه است .

DisInsider  گزارش می دهد که بایرون هوارد با کارگردان همکارش در زوتوپیا یعنی جارد بوش (Jared Bush) در حال حاضر مشغول کارگردانی یک پروژه با عنوان Encanto هستند . این داستان بر خانواده‌ای ساکن در برزیل متمرکز خواهد شد که همگی از قدرت جادویی برخوردارند ، به جز یک دختر جوان که شخصیت اصلی داستان خواهد بود . لین مانوئل میراندا در حال نوشتن موسیقی برای این فیلم است .

ظاهراً هیچ چیز دیگری در مورد خود فیلم در دسترس نیست ، اما چند اسم از پشت صحنه فیلم مشخص شده اند . جارد بوش در حال نوشتن فیلمنامه با چریس کاسترو اسمیت (Charise Castro Smith) است . کاسترو اسمیت سابقه نویسندگی سریال های تسخیرشدگی خانه هیل (The Haunting of Hill House) و جن گیر (Exorcist) را دارد که این باعث تعجب می شود اگر داستان این فیلم کمی تاریک تر از حد متوسط ​انیمیشن ها دیزنی باشد . کلارک اسپنسر (Clark Spencer) و یوت مرینوس فلورس (Yvett Merino Flores) تهیه کنندگان این فیلم هستند .

تاریخ انتشار احتمالی Encanto

رایا و آخرین اژدها
رایا و آخرین اژدها

Walt Disney Animation در حال حاضر تنها فیلم رایا و آخرین اژدها (Raya and the Last Dragon) را به طور رسمی در تقویم اکران خود قرار داده است . این فیلم قرار بود در نوامبر ۲۰۲۰ ( مهر ۱۳۹۹) منتشر شود اما بدلیل همه گیری ویروس کرونا به مارس ۲۰۲۱ ( فروردین ۱۴۰۱) منتقل شد . در حال حاضر دو تاریخ اکران برای انیمیشن بدون عنوان دیزنی در نظر گرفته شده است . این تاریخ ها ۲۴ نوامبر ۲۰۲۱ ( ۳آذر ۱۴۰۰) و ۲۳ نوامبر ۲۰۲۲ ( ۲ آذر ۱۴۰۱) تعیین شده اند . از آنجا که وضعیت فعلی این فیلم مشخص نیست ، ما نمی دانیم در کدام تاریخ ممکن است Encanto را ببینیم ، اما مطمئناً Encanto در یکی از این دو تاریخ منتشر می شود .

ببشتر بخوانید :

دیزنی قصد دارد انیمشین رابین هود ۱۹۷۳ را بازآفرینی کند

همکاری لین مانوئل میراندا و دیزنی

لین مانوئل میراندا
لین مانوئل میراندا

لین مانوئل میراندا در چند سال گذشته به دیزنی پیوست . او پس از کار روی موسیقی برای موانا ، در بازگشت مری پاپین (Mary Poppins Returns) بازی کرد . او علاوه بر کار بر روی موسیقی فیلم Encanto ، او وظیفه ساخت موسیقی بازسازی لایواکشن پری دریایی کوچک (The Little Mermaid) را نیز انجام می دهد. همکاری لین مانوئل میراندا و دیزنی تاکنون بسیار موفقین آمیز بوده است و به نظر می رسد Encanto یک فیلم زیبا باشد . امیدوارم برای دیدن گوشه ای از این فیلم زیاد منتظر نمانیم و بتوانیم به زودی اطلاعاتی در مورد موسیقی این فیلم بدست آوریم .

اگرچه این خبر بنظر خبر خوبی می باشد اما از این لحاظ که بایرون هوارد و جارد بوش در حال کار بر روی این فیلم می باشند ، آنها بر روی قسمت های بعدی زوتوپیا کار نمی کنند و این جای تاسف دارد .

منبع :

Cinemablend

انیمیشن هایی که دیزنی از سال ۲۰۱۹ به بعد بازآفرینی کرده و خواهد کرد

دیزنی در حال ترسیم جریان ثابتی از باز آفرینی های زنده  برای انتشار طی چند سال آینده است و ما نمی توانیم بیش از این هیجان زده شویم.

  ما در اینجا لیست کاملی از فیلم های آینده دیزنی را که باید در مورد آنها بدانید آورده ایم. همچنین ما به شما خواهیم گفت چگونه می توانید فیلم های بازآفرینی قبلی را تماشا کنید ، و  اینکه چگونه اکران یا ساخت نسخه های آینده تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته است .  

فیلم آماده انتشار

پوستر فیلم مولان 2020
لیو ییفی در نقش مولان

۱) فیلم مولان (Mulan )

 تاریخ انتشار : ۳ مرداد ۱۳۹۹ 

اگرچه دیزنی امیدوار بود که بازآفرینی مولان مخاطبان چینی را تحت تاثیر قرار دهد. کاری که نسخه انیمیشن نتوانسته بود آن را بخوبی انجام دهد .  اما بحران ویروس کرونا باعث شده است بدین معناست که هنوز باید منتظر مانده و ببینیم که آیا این فیلم موفق خواهد شد یا خیر.  تاریخ اولیه انتشار مولان ۸ فروردین ۱۳۹۸ بود ولی اکنون تاریخ انتشار تابستان موکول شده است. این تاریخ ، به تاریخ انتشار نسخه انیمیشن فیلم ( ۵ ژوئن ۱۹۹۸)  که بازخورد مثبتی داشت نزدیک است .

بازیگران : لیو ییفی (Liu Yifei) ، دان ین (Donnie Yen) ، جت لی (Jet Li) ، اوتکارش امبودکار (Utkarsh Ambudkar) ، ران یوان (Ron Yuan) ، چوم ائلپولا (Chum Ehelepola, )، بوسون آن (Boson An ) ، یوسون آن ( Yoson An)

فیلم های آینده دیزنی  

پوستر فیلم کروئلا 2021
کروئلا در انیمیشن کروئلا و اما استون بازیگر نقش کروئلا در لایواکشن کروئلا

۱) فیلم کروئلا (Cruella )

تاریخ انتشار ۷ خرداد ۱۴۰۰ 

  بخاطر آریانا گرانده (Ariana Grande) خدا زن می باشد ، اما شیطان نیز چنین است. حداقل این همان چیزی است که دیزنی از زمان انیمیشن سال ۱۹۶۱ با تبهکار نه چندان نامرغوب کروئلا د ویل(  Cruella De Vil ) به ما گفت.  اگر او شما را نترساند ، هیچ چیز بدی نخواهد شد …   اما ممکن است همه چیز تغییر کند.

در بازآفرینی کروئلا توسط دیزنی ، ما این داستان را می شنویم که چگونه این زن به شخصیت نمادینی که ما می شناسیم تبدیل شده است. پس باید  یک داستان با پشت پرده غم انگیز انتظار داشته باشید که دلسوزتر از خانم د ویل باشد.

ابتدا قرار بود این فیلم در ۴ دی ۱۳۹۹ انتشار یابد که بخاطر شیوع ویروس کرونا انتشار آن حدود ۶ ماه به تعویق افتاد.

بازیگران ستاره: اما استون (Emma Stone )، اما تامپسون (Emma Thompson )  

برای مشاهده متن کامل این مطلب اینجا کلیک کنید .

این مقاله چقدر مفید بود؟

میزان رضایت خود را با کلیک روی اموجی ها نشان دهید

میانگین آراء ۰ از بین ۰ نفر

تاکنون کسی رای نداده است! اولین نفر باشید

اگر این پست برای شما مفید بود...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

از اینکه این پست برای شما مفید نبود عذرخواهی میکنیم!

با کامنت گذاشتن در بهتر شدن این پست به ما کمک کنید.

به ما بگویید چطور این پست را بهتر کنیم؟

8+
4 نظر برای "همکاری مجدد لین مانوئل میراندا و دیزنی بعد از موانا و زوتوپیا ۲۰۱۶" ارسال شده
 1. Avatar اعتمادی گفت:

  موانا یکی از بهترین فیلمایی بود که تا حالا دیدم به شدت توصیش میکنم به کسایی که تا حالا ندیدن

  1+
  1. Avatar امید واحدیان گفت:

   سلام. ممنون از توجهتون

   1+
 2. Avatar مهدیه گفت:

  Coco بهترین فیلم موزیکالی بود که دیدم

  1+
  1. Avatar امید واحدیان گفت:

   سلام . بله انیمیشن کوکو انیمیشن بسیار زیبا و جذابی بود که تونست جایزه اسکار بهترین انیمیشن و بهترین ترانه رو هم بدست بیاره. ممنون از توجهتون .

   0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *