بررسی فیلم و سریالسینما

فیلم های فاز 4 و 5 مارول

4.5
(127)

جهان سینمایی مارول برنامه های بزرگی برای آینده دارد . از تولید قسمت 4 ثور گرفته تا شخصیت های جدیدی مانند بلید .

فهرست مطالب

مقدمه

استودیو مارول برای آینده دنیای سینمایی خود برنامه های بزرگی در سر دارد . این استودیو در فاز 4 و 5 قرار است فیلم انفرادی شخصیت محبوب بیوه سیاه را تولید کند . همچنین قسمت بعدی فیلم های پلنگ سیاه ، مردمورچه ای و زنبورک ، دکتر استرنج ، ثور و مرد عنکبوتی نیز در برنامه قرار دارد . شخصیت های جدیدی مانند بلید ، شانگ چی و 4 شگفت انگیز نیز قرار است به دنیای سینمایی مارول ملحق شوند . در این مطلب تمام فیلم های رسمی اعلام شده برای فاز 4 و فاز 5 و نیز پروژه های برنامه ریزی نشده در حال توسعه را برای شما آورده ایم .

فیلم های فاز 4

Black Widow

زمان اکران : 7 می 2021 – 17 اردیبهشت 1400

فیلم بیوه سیاه اولین فیلم فاز 4 دنیای سینمایی مارول

طرفداران سالها به دنبال اولین فیلم ابرقهرمانی مارول به رهبری یک زن بودند و بنظر می رسید که ساخت یک فیلم انفرادی به رهبری بیوه سیاه (Black Widow) می تواند پاسخ مناسبی برای این انتظار باشد زیرا شخصیت بیوه سیاه با بازی اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) مسلما محبوب ترین قهرمان در فیلم های مارول است . البته چنین اتفاقی رخ نداد و اوانجلین لیلی (Evangeline Lilly) با بازی در نقش  Hope van Dyne  در فیلم مردمورچه ای و زنبورک و بری لارسون (Brie Larson) با بازی در نقش Carol Danvers در فیلم Captain Marvel زودتر از بیوه سیاه در نقش رهبر یک فیلم دنیای مارول ظاهر شدند . اما این موضوع باعث نشد فیلم Black Widow ساخته نشود و این فیلم قرار است تا اولین فیلم در فاز 4 جهان سینمایی مارول باشد .

در ژوئیه 2018 اعلام شد که کیت شرت هند (Cate Shorthand)  کارگردانی این فیلم را برعهده دارد . از آثار قبلی این کارگردان می توان فیلم درام Lore و فیلم هیجان انگیز سندرم برلین (Berlin Syndrome) را نام برد . داستان بیوه سیاه بین وقایع دو فیلم کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی (Captain America: Civil War) و انتقام جویان : جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) و بیشتر در اروپا اتفاق می افتد . در این فیلم ناتاشا رومانوف با بازی اسکارلت جوهانسون ، با اتفاقات بد گذشته خود روبرو می شود که شامل وحشت از مرکز آموزش اتاق قرمز است .

در این فیلم علاوه بر اسکارلت جوهانسون ، دیوید هاربر (David Harbour)  در نقش الکسی شوستاکوف (Alexei Shostakov)  یا همان The Red Guardian ، فلورانس پو (Florence Pugh) در نقش یلنا بلووا ، او.تی. فاگبنلی (O-T Fagbenle) در نقش میسون (Mason) و راشل وایس (Rachel Weisz) در نقش ملینا (Melina) حضور خواهند داشت . همچنین تأیید شده است که در این فیلم محبوب برای اولین بار شخصیت مورد علاقه طرفداران یعنی Taskmaster برای اولین بار به صحنه سینما آورده خواهد شد ، اما هنوز گفته نشده است که چه کسی این نقش را ایفا می کند .

بیشتر بخوانید :

فازهای ۵ گانه جهان سینمایی مارول MCU

Shang-Chi And The Legend Of The Ten Rings

زمان اکران : 9 جولای 2021 – 18 تیر 1400

بنر فیلم شانگ چی و افسانه ده حلفه

ما از زمان آغاز فیلم های دنیای مارول شاهد این بوده ایم که این دنیای سینمایی از ژانرهای متعددی استفاده کرده است ، از ژانر توطئه آمیز که Captain America : The Winter Solider بود ، تا ژانر نوآر (noir)  در Iron Man 3 . در فاز 4 نیز مارول ژانر جدیدی را در نظر گرفته و قصد دارد اولین فیلم با موضوع کونگ فو خود را بسازد . بنظر میرسد این فیلم یک فیلم انفرادی برای شانگ چی ، استاد هنرهای رزمی می باشد که در سال 1973 به کمیک های مارول وارد شد  .

در مارس 2019  استودیو مارول دستین دانیل کرتون  (Destin Daniel Cretton) را برای کارگردانی این فیلم استخدام کرد . او مانند بسیاری دیگر از کارگردانان دنیای مارول ، قبل از ورود به این جهان سینمایی هیچ سابقه ای در کارگردانی فیلم های برتر نداشته است ، اما در کارنامه خود سابقه کارگردانی فیلم های برجسته ای داشته است – از جمله فیلم درخشان Short Term 12  ساخته سال 2013 و درام Just Mercy ساخته سال 2019 . همانطور که از عنوان این فیلم پیداست ، قهرمان کونگ فو یعنی شانگ چی به مبارزه با گروه تبهکار معروف یعنی ده حلقه می پردازد .

در حال حاضر بازیگران سه نقش اصلی این فیلم مشخص شده اند . به طور رسمی در Comic Con 2019 که در سن دیگو برگزار شد اعلام شد که سیمو لیو (Simu Liu) در نقش استاد کونگ فو ظاهر خواهد شد . تونی لئونگ (Tony Leung) نیز برای بازی در نقش ماندارین واقعی انتخاب شده است (البته با Trevor Slattery با بازی بن کینگسلی (Ben Kingsley) در مرد آهنی 3 اشتباه گرفته نشود ). آكوافینا (Awkwafina) نیز در این فیلم ایفای نقش خواهد کرد ، اما هنوز نقش وی مشخص نشده است .

The Eternals

زمان اکران : 5 نوامبر 2021 – 14 آبان 1400

بنر فیلم جاودانگان

وقتی صحبت از جنبه کیهانی Marvel Comics می شود ، فیلم های جهان سینمایی مارول تاکنون فقط اندک اشاره ای به آن داشته اند . مطمئناً ، ما چند فیلم ثور و نگهبانان کهکشان را دیده ایم و کاپیتان مارول نیز درهای جدیدی ر باز کرده است ، اما هزاران هزار موجود در کیهان وجود دارند که هنوز live-action آنها ساخته نشده است . The Eternals یک گام فوق العاده در این مسیر است ، زیرا یک دنیای کامل از شخصیت های جذاب که توسط جک کربی (Jack Kirby) خلق شده اند ، وجود دارد و باید ماجراجویی فوق العاده خود را در دنیای سینما آغاز کنند .

کلوئی ژائو (Chloe Zhao) که قبلاً در بدست گرفتن کارگردانی فیلم Black Widow ناموفق بود قرار است فیلم The Eternals را کارگردانی کند . این فیلم داستان نژادی از موجودات ساخته توسط موجودات خداگونه ای به نام Celestials و از انسان های بیگانه که ساخته شده اند و گفته شده است که داستان آن در یک مرکز بین کهکشانی رخ خواهد داد .

در این فیلم یک گروه از بازیگران بی نظیر مانند ریچارد مدن (Richard Madden) در نقش ایکاریس (Ikaris) ، کومیل نانجیانی (Kumail Nanjiani) در نقش کینگو (Kingo) ، لورن ریدلوف (Lauren Ridloff) در نقش مکاری (Makkari) ، برایان تیری هنری (Brian Tyree Henry) در نقش فاستوس (Phastos) ، سالما هایک (Salma Hayek) در نقش آژاک (Ajak) ، لیا مک هیو (Lia McHugh)  در نقش اسپریت (Sprite) ، دان لی (Don Lee) در نقش گیلگمش (Gilgamesh) ، جما چان (Gemma Chan) در نقش سرسی (Sersei) ، باری کئوگان (Barry Keoghan) در نقش دروگ (Druig) ، کیت هرینگتون (Kit Harington) در نقش دین ویتمن (Dane Whitma)  یا همان شوالیه سیاه (Black Knight)  و آنجلینا جولی (Angelina Jolie) در نقش تنا (Thena) ، حضور دارند .

قسمت بعدی و بدون عنوان فیلم Spider-Man: Far From Home

زمان اکران : 17 دسامبر 2021 – 26 آذر 1400

بنر مرد عنکبوتی 3 دنیای سینمایی مارول

فیلم های مرد عنکبوتی که از نظر فنی به عنوان “فیلم های سونی” طبقه بندی می شوند ، همواره متفاوت از سایر ابرقهرمانان دنیای مارول بوده اند . همین موضوع باعث شد که فیلم آینده مرد عنکبوتی در روزهای اولیه تولید آن تقریباً تا مرز پایان یافتن نیز پیش برود . پس از اکران قسمت قبلی مرد عنکبوتی در تابستان 2019 ، استودیوهای مارول ، والت دیزنی و سونی پیکچرز با یکدیگر اختلاف نظر داشتند و در نتیجه به نظر می رسید آینده مردعنکبوتی در دنیای انتقام جویان به پایان رسیده است . اما خوشبختانه مشکلات بوجود حل شده ، و اکنون این فیلم پرفروش در دسامبر 2021 به سالن های سینما بازخواهد گشت  .

جان واتس (Jon Watts) که کارگردانی فیلم های مردعنکبوتی : بازگشت به خانه ( Spider-Man: Homecoming) و مرد عنکبوتی : دور از خانه (Spider-Man: Far From Home) را بر عهده داشت ، کارگردانی فیلم بدون عنوان Spider-Man 3 را نیز بر عهده دارد . تاکنون تأیید شده است که تام هالند (Tom Holland) و زندایا (Zendaya) به عنوان Peter Parker یا همان مرد عنکبوتی و MJ در این فیلم حضور دارند .  جز این مورد در حال حاضر هیچ اطلاعات دیگری درباره این فیلم در دسترس نیست ، اما انتظار می رود داستان این فیلم در جایی که مرد عنکبوتی : دور از خانه به پایان رسید ، شروع شود .

Thor: Love And Thunder  

تاریخ اکران : 11 فوریه 2022 – 22 بهمن 1400

پسوتر فیلم ثور :  عشق و صاعقه

برای مدت زمان زیادی تصور می شد که در دنیای سینمایی مارول تعداد فیلم های انفرادی یک شخصیت بیش از 3 فیلم نخواهد بود – برای مثال مرد آهنی و کاپیتان آمریکا فقط 3 فیلم انفرادی داشته اند – اما خدای رعد (ثور) با صاعقه خود این قانون را سرنگون کرده است . در اینکه کریس همسورث (Chris Hemsworth)  واقعاً دو فیلم اول ثور را دوست ندارد شکی نیست ، اما تجربه او از فیلم ثور: راگناروک (Thor: Ragnarok) کاملاً دیدگاه او را در مورد بازی در این شخصیت تغییر داده است و اکنون ما فیلم Thor 4 را در سال 2022 با عنوان Thor: Love And Thunder خواهیم داشت .

مطمئناً یکی از دلایل قانع کننده استودیوی مارول برای ساخت این فیلم این است که آنها برای انجام این کار با یک فیلمساز عالی به توافق رسیده اند . Taika Waititi ، که کارگردانی فیلم مورد تحسین  Thor: Ragnarok را بر عهده داشت ،  قرار است کارگردانی قسمت بعدی ثور را نیز کارگردانی کند . درباره داستان فیلم تأیید شده است که داستان آن پس از وقایع فیلم انتقام جویان : پایان بازی (Avengers: Endgame) رخ خواهد شد و ثور را نشان می دهد که به دنبال هدفی جدید است .

قرار است در این فیلم ستاره های شگفت انگیز دیگری به همسورث ملحق شوند ، تسا تامپسون (Tessa Thompson) در نقش والكری (Valkyrie) – كه پادشاه آسگارد شده است – باز خواهد گشت . همچنین در این فیلم حضور جین فاستر (Jane Foster) با بازی ناتالی پورتمن ، که قرار است در فیلم به The Mighty Thor تبدیل شود ، تایید شده است . ستاره اضافه شده دیگر کریستین بیل (Christian Bale ) است که قرار است در نقش شخصیت منفی اصلی حضور یابد ، اما ما هنوز از هویت شخصیتی که او بازی می کند اطلاعی نداریم .

بیشتر بخوانید :

تاریخ انتشار دکتر استرنج ۲ به فروردین ۱۴۰۱ منتقل شد

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

تاریخ اکران : 25 مارس 2022 – 5 فروردین 1401

پوستر فیلم دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی

همانطور که از ابتدای شروع کار تاکنون مشخص بوده است ، فیلم هایی که در دنیای مارول ساخته می شوند شامل تلفیق شخصیتهایی جدید و شخصیت های اصلی می باشند . مورد اول باعث می شود فیلم ها به طور مداوم برای شما تازگی داشته باشند و مورد دوم نیز باعث می شود شخصیت هایی را که قبلاً عاشق آنها شده ایم را دوباره ببینیم . این موضوع قطعاً در مورد Doctor Strange نیز صدق می کند ، زیرا اکنون می دانیم قسمت دوم این فیلم با عنوان دکتر استرنج : در چند جهانی دیوانگی در حال ساخت می باشد .

این پروژه قرار است چهارمین فیلم فاز 4 باشد و در حالی که در ابتدا در اواخر سال 2018 تأیید شد که اسکات دریکسون (Scott Derrickson) این فیلم را کارگردانی خواهد کرد ، اما سازنده فیلم و استودیو به دلیل اختلافات خلاقانه از یکدیگر جدا شدند . در فوریه سال 2020 ، گزارش شد که استودیو مارول با سام ریمی (Sam Raimi) برای کارگردانی این فیلم پرفروش وارد گفتگو شده است .

هنوز گفته نشده است که چه کسی  در این فیلم  به عنوان شخصیت منفی اصلی حضور پیدا خواهد کرد ، اما ما آموخته ایم که در این فیلم شاهد حضور استاد هنرهای عرفانی با بازی بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) بهمراه یک قهرمان جذاب در نقش مکمل  خواهیم بود یعنی جادوگر اسکارلت (Scarlet Witch) با بازی الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) . علاوه بر این ، داستان به طور مستقیم به وقایع مربوط به سریال WandaVision  مرتبط خواهد شد . در این فیلم بندیکت وونگ (Benedict Wong) و چیوتل اژیوفور (Chiwetel Ejiofor) به ترتیب برای بازی در نقش وونگ (Wong) و کارل موردو (Karl Mordo) حضور دارند .

فیلم های فاز 5

Black Panther 2

تاریخ اکران :  6 مه 2022 – 16 اردیبشهت 1401

پوستر فیلم پلنگ سیاه 2

در آگوست سال 2020 ( شهریور 1399) ، اخبار مربوط به درگذشت چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) طرفدران را در سراسر جهان به شوک فرو برد . این بازیگر که چهار سال با سرطان دست و پنجه نرم می کرد ، توانست در این مدت در فیلمهای بزرگی مانند پلنگ سیاه ، انتقام جویان: جنگ بی نهایت و انتقام جویان: پایان بازی ، حضور یابد  اما در 43 سالگی قبل از داشتن فرصتی برای شروع کار روی Black Panther 2 چشم از جهان فرو بست .

این که این فیلم پرفروش در چه مرحله ای از تولید قرار داد ، مشخص نیست . رایان کوگلر (Ryan Coogler) گزینه اصلی کارگردانی Black Panther 2 می باشد . وی هم اکنون در حال نگارش فیلمنامه فیلم است . انتظار می رود که این فیلم شاهد حضور لوپیتا نیونگو (Lupita Nyong’o) ، دانایی گوریرا (Danai Gurira) ، لتیتیا رایت (Letitia Wright) ، وینستون دوک (Winston Duke) ، آنجلا باست (Angela Bassett) و مارتین فریمن (Martin Freeman) باشد ، اما تاکنون هیچ چیزی بصورت رسمی اعلام نشده است .

Captain Marvel 2

تاریخ اکران : 8 ژوئیه 2022 – 17 تیر 1401

پوستر فیلم کاپیتان مارول 2

با توجه به اینکه فیلم Captain Marvel اولین فیلم با فروش میلیارد دلاری استودیو مارول در سال 2019 بود ، ساخت فیلم Captain Marvel 2 قابل پیش بینی بود ، اما مانند Black Panther 2 به نظر نمی رسد که مارول برای ساخت این فیلم عجله ای داشته باشد . احتمالا این موضوع که بری لارسون دوباره در نقش کارول دانورز (Carol Danvers) ظاهر شود کسی را شگفت زده نخواهد کرد . شاید طرفداران زیادی انتظار این را داشتند که این فیلم یکی از فیلم های فاز 4 باشد ، اما بنظر می رسد که باید تا سال 2022 صبر کنیم تا کارول دانورز را در ماجراجویی انفرادی بعدی اش ببینیم .

تاریخ انتشار Captain Marvel 2 در آوریل سال 2020 یعنی هنگامی که استودیو مارول برنامه خود را تغییر داد ، رسمی شد و مشخص شد که نیا داکوستا (Nia DaCosta) – کارگردان فیلم های Little Woods و Candyman  کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت . هنوز جزئیاتی از داستان فیلم مشخص نشده است و همچنین تنظیم داستان فیلم در جدول زمانی MCU تأیید نشده است . آیا داستان فیلم جدید درباره تلاش کارول دانورز برای کمک به Skrulls برای ایجاد یک دنیای جدید خواهد بود ؟ یا اینکه درباره رویدادهای پس از Avengers: Endgame خواهد بود ؟ پاسخ این سوال ها را زمان خواهد داد .

فیلم های برنامه ریزی نشده

Guardians Of The Galaxy Vol. 3

زمان اکران : نامشخص

پوستر قسمت سوم نگهبابان کهکشان

راهی که برای ساخت Guardians Of The Galaxy Vol. 3 تاکنون طی شده عجیب بوده است . در ابتدا به نظر می رسید که این فیلم قرار است یکی از فیلم های فاز 4 مارول باشد ، اما پس از آن که جیمز گان (James Gunn) به دلیل توئیت های توهین آمیز که نزدیک به یک دهه پیش نوشته بود ، کارگردانی فیلم را از دست داد . پس از این اتفاق ، این کارگردان تصمیم گرفت تا به DC Extended Universe رفته و به نویسندگی فیلنامه و کارگردانی فیلم  The Suicide Squad – که قرار است در سال 2021 اکران شود – بپردازد . اما اکنون به نظر می رسد که همه چیز بیشتر به مسیر قبلی برگشته است ، زیرا گان دوباره به کار خود برگشته و قرار است کارگردانی فیلم را انجام دهد .

جیمز گان همیشه گفته است که قسمت بعدی مجموعه فیلم Guardians پایان داستان این نسخه از تیم Guardians که شامل استار لرد با بازی کریس پرت (Chris Pratt) ، گامورا با بازی زو سالدانا (Zoe  Saldana) ،   دراکس با بازی دیو باتیستا (Dave Bautista) ، راکت با بازی بردلی کوپر (Bradley Cooper) ، گروت با بازی وین دیزل (Vin Diesel) ، نبولا با بازی کارن گیلان (Karen Gillan) و مانتیس با بازی پوم کلمنتیف (Pom Klementieff) می باشد . کاملاً مشخص نیست که داستان فیلم چگونه به پایان می رسد و این فیلم تا زمانی که کار گان در فیلم The Suicide Squad به پایان نرسد ، تولید آن شروع نخواهد شد .

قسمت بعدی و بدون عنوان  فیلم Ant-Man And The Wasp

زمان اکران : نامشخص

قسمت بعدی فیلم مردمورچه ای و زنبورک

آینده مجموعه فیلم Ant-Man And The Wasp برای مدت زمان شگفت انگیزی به عنوان یک رمز و راز بوده است . در هنگام Comic-Con 2019 و D23 Expo 2019 به هیچ وجه از این دو شخصیت نام برده نشد و هیچ نشانه روشنی از قسمت دوم فیلم و علاقه استودیوی مارول به ساخت آن نبود . اما خوشبختانه ، شرایط در آوریل 2020 به طرز گسترده ای تغییر کرد ، زیرا سرانجام مشخص شد که قسمت بعدی Ant-Man And The Wasp ساخته خواهد شد .

دنباله بدون عنوان Ant-Man And The Wasp هنوز تاریخ اکران ندارد (از این رو جای آن در این قسمت بدون برنامه ها قرار گرفته است) ، اما قطعاً فیلم ساخته خواهد شد . پیتون رید (Peyton Reed)  که  کارگردانی فیلم های Ant-Man و Ant-Man And The Wasp را بر عهده داشته است به عنوان کارگردان این فیلم معرفی شده است . و جف لاونس (Jeff Loveness) نویسنده و تهیه کننده ریک و مورتی (Rick and Morty) نویسندگی آن را برعهده خواهد داشت .

احتمالاً شاهد بازگشت پل رود (Paul Rudd) و اوانجلین لیلی به عنوان بازیگران اصلی و مایکل داگلاس (Michael Douglas) ، میشل فایفر (Michelle Pfeiffer) و مایکل پنا (Michael) به عنوان نقش های مکمل اصلی خواهیم بود .  اما این جزئیات هنوز اعلام نشده است . همچنین گزارش شده است که Jonathan Majors ، ستاره فیلم های  The Last Black Man in San Francisco، Da 5 Bloods و Lovecraft Country برای بازی در نقش شرور Kang The Conquerer در این فیلم حضور خواهد داشت .

Fantastic Four

زمان اکران : نامشخص

فیلم چهار شگفت انگیز

پس از ادغام دیزنی و فاکس ، طرفداران زیادی منتظر تماشای فیلمی از چهار شگفت انگیز در  Marvel Cinematic Universe بوده اند . هرچند طرفدارانی که امیدوار بودند این فیلم در فاز 4 مارول قرار داشته باشد اما با اخباری که در Comic-Con 2019 منتشر شد ،  نا امید شدند . اما پس از آن کوین فیج (Kevin Feige) رییس استودیو مارول خبر از ساخت فیلم اولین خانواده مارول ( 4 شگفت انگیز) داد اما اطلاعات دیگری را درباره این فیلم ارائه نداد .

در حال حاضر نمی توان به طور قطع اعلام کرد که Fantastic Four بخشی از فاز 5 خواهد شد ، اما با توجه به  علاقه مارول به این فیلم ، تولید آن کاملا قطعی بنظر می رسد . شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه پیتون رید ممکن است کارگردان این فیلم باشد به گوش می رسد . او نیز در حالی که مشغول کار بر روی قسمت بعدی مرد مورچه ای و زنبورک می باشد ، این شایعات را رد نکرده است .

X-Men

زمان اکران : نامشخص

مردان ایکس

 فرانچایز X-Men که نزدیک به دو دهه وجود داشت ، اکنون کاملاً تمام شده است ( ما هنوز منتظر انتشار The New Mutants هستیم ) و طرفداران در سراسر جهان از اینکه شانس این را دارند که سرانجام شخصیت های افسانه ای جهش یافته را برای اولین بار در جهان سینمایی مارول ببینند ، هیجان زده هستند . مشکل این است که معرفی این جهش یافتگان در دنیای سینمایی مارول کار راحتی نیست .  بنابراین استودیوی مارول سعی کرده درباره این فیلم عجله بخرج نداده و هوشمندانه رفتار کند .

این دلیل عدم حضور تیم پروفسور ایکس (Professor X) در فاز 4 است و بسته به این که فاز 5 در چه زمانی پایان می یابد ، ممکن است آنها در فاز 5 نیز ظاهر نشوند .ساخت این فیلم مانند  Fantastic Four نیز توسط کوین فیج اعلام شد اما او هیچ اطلاعات دیگری در مورد زمان انتشار آن ارائه نداد . احتمال زیادی وجود دارد که اکران این فیلم تا قبل از سال 2025 اتفاق نیفتد .

Blade

زمان اکران : نامشخص

فیلم بلید از دنیای سینمایی مارول

اکثر پروژه های اعلام شده توسط استودیو مارول در جریان Comic-Con 2019 ، پروژه هایی بودند که طرفداران قبلا به طور مبهم از آنها آگاه بودند ، اما فیلم Blade یکی از پروژه هایی است که همه را غافلگیر کرد . مارول چندین سال است که حقوق Blade را در اختیار دارد ، اما تاکنون حرفی درباره آن نزده بودند و سرانجام Comic-Con 2019  سکوت راجع به این فیلم زا شکستند و اعلام کردند که قصد تولید آن را دارند .

در حالی که ما فعلاً جزییات زیادی را راجع به فیلم نمی دانیم ، ماهرشالا علی (Mahershala Ali) برنده دو دوره اسکار به زودی نقش Blade را در جهان سینمایی مارول بازی خواهد کرد . این خبر ممکن است برای کسانی که طرفدار فیلم های Marvel Netflix هستند کمی تعجب آور باشد ، زیرا علی در فصل اول سریال Luke Cage نقش برجسته Cornell Stokes یا همان Cottonmouth را بازی کرده است ، اما اکنون باید او را هنگام  شکار خون آشام ها ببینیم .

تماشای فیلم های فاز 3 مارول

در ادامه می توانید فیلم های فاز 3 دنیای سینمایی مارول را تماشا نمایید .

دوبله فارسی فیلم Captain America: Civil War 2016

دوبله فارسی فیلم Doctor Strange 2016

دوبله فارسی فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 2 2017

دوبله فارسی فیلم Spider-Man: Homecoming 2017

دوبله فارسی فیلم Thor: Ragnarok 2017

دوبله فارسی فیلم Ant-Man And The Wasp 2018

دوبله فارسی فیلم Captain Marvel 2019

دوبله فارسی فیلم Avengers: Endgame 2019

منبع

این مقاله چقدر مفید بود؟

میزان رضایت خود را با کلیک روی اموجی ها نشان دهید

میانگین آراء 4.5 از بین 127 نفر

تاکنون کسی رای نداده است! اولین نفر باشید

اگر این پست برای شما مفید بود...

با انتشار مطلب و نیز کلیک بر روی تبلیغات از ما حمایت کنید

از اینکه این پست برای شما مفید نبود عذرخواهی میکنیم!

با کامنت گذاشتن در بهتر شدن این پست به ما کمک کنید.

به ما بگویید چطور این پست را بهتر کنیم؟

امید واحدیان

فارغ التحصیل دانشگاه صنعت نفت . علاقمند به مطالعه و تماشای فیلم .

‫2 دیدگاه ها

    1. سلام . آره فیلم ها و شخصیت ثور و کریس همسورث طرفدارای پروپاقرص زیادی در سرتاسر جهان دارن . ممنون از توجهتون .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا