اخبار سینماسینما

نزدیک به 200،000 درخواست برای بازی جانی دپ در “دزدان دریایی کارائیب 6” ثبت شده است

4.2
(6)

هنوز اطلاعات رسمی در مورد دزدان دریایی کارائیب 6  اعلام نشده است و هنوز مشخص نیست که آیا این فیلم چراغ سبز برای تولید را دریافن خواهد کرد یا نه .

حضور جانی دپ در فیلم

بیشتر اخبار مربوط به فیلم از شایعات ناشی می شود ، و بیشتر آنها به محوریت بازی کردن جانی دپ (Johnny Depp) هستند. همانطور که زمزمه های آن به گوش می رسد ، کمپانی دیزنی به دلیل آشفتگی قانونی پیش آمده برای دپ ، در نظر دارد عنوان کاپیتان اسپارو را به دپ واگذار نکند. امبر هرد ، همسر دپ ، این بازیگر را متهم به سو استفاده جسمی و عاطفی در طول ازدواج کوتاه خود کرده بود.

جانی دپ در نقش جک اسپارو

بسیاری از مردم این ادعا را باور کردند تا اینکه یک فایل صوتی ازسوی روزنامه دیلی میل فاش کرد که گفته می شود هرد کسی بوده که از دپ سواستفاده کرده است. این اتفاق شاید باعث بشود دیزنی در تصمیم خود بازنگری کند.  

بیشتر بخوانید :

کمپانی دیزنی قصد دارد در روز های پایانی سال ۲۰۲۰ ، ۶ فیلم بزرگ را به نمایش بگذارد

دادخواست آنلاین

دادخواستی به صورت آنلاین آغاز شده است كه از دیزنی خواسته شده است تا درباره دپ تجدید نظر كند . این درخواست در حدود 200000 امضا را شامل می شود. این تعداد بیش از سه برابر تعداد افراد درخواست دهنده در مقایسه با فیلم گذشته است ، که گواهی بر پشتیبانی مردم از این بازیگر است .

این مجموعه ، در  فیلم گذشته نویسندگان فیلم ددپول (Deadpool) یعنی رت ریس( Rhett Reese ) وپل ورنیک ( Paul Wernick )  را از دست داد و در نتیجه شانس ساخت قسمت 6 کمتر شد.

  در حال حاضر ، نام تد الیوت (Ted Elliot ) به عنوان نویسنده فیلم در صفحه IMDB ذکر شده است. الیوت با سری فیلم های دزدان دریایی کاراییب غریبه نیست زیرا او نویسنده داستان قسمت اول است.

پوستر قسمت 5 دزدان دریایی کاراییب

  بازگشت به روزهای قدیم

  با توجه به اینکه انتقام سالازار ( قسمت 5 دزدان دریایی کارائیب ) نتوانست به فروش میلیارد دلاری برسد ، فشار زیادی روی فیلم بعدی برای ارائه عملکردی خوب در میان فیلم های پرفروش وحود خواهد داشت. با این حال ، اگر Depp واقعاً از فیلم خارج شود ، تصور اینکه  قسمت جدید بتواند به همان موفقیتی که تاکنون فیلم از آن برخوردار بوده است برسد ، دشوار بنظر می رسد.

ریس و پل ورنیک

 

موضوع مهم بعدی داستان فیلم می باشد . برای موفقیت در فیلم بعدی ، نیاز به یک طرح کامل دارد که یادآور قدرتی باشد که فیلم در روزهای ابتدایی از خود نشان داد . به همین دلیل بود که ورنیک و ریس در وهله اول استخدام شدند. رئیس تولید فیلم دیزنی یعنی شان بیلی (Sean Bailey ) قبلا گفته بود كه نویسندگان قرار بود دوباره دزدان دریایی را احیا کرده و باعث بشوند  فیلم كاریزمای روزهای اولیه خود را دوباره بدست بیاورد.

سرنوشت نهایی دزدان دریایی کاراییب 6

  به طور کلی ، دزدان دریایی کارائیب 6 در تنگنا مانده است و مشخص نیست که آیا دیزنی به نقشه قبلی خود عمل خواهد کرد یا فیلم را به طورکلی تعطیل خواهد کرد.

اما ، با توجه به اینکه هنوز علاقه زیادی به این سری فیلم وجود دارد ، هنوز جای امید وجود دارد که فیلم دوباره به روزهای درخشان خود برگردد. حداقل امید هواداران ، این چنین است.    

منبع :

این مقاله چقدر مفید بود؟

میزان رضایت خود را با کلیک روی اموجی ها نشان دهید

میانگین آراء 4.2 از بین 6 نفر

تاکنون کسی رای نداده است! اولین نفر باشید

اگر این پست برای شما مفید بود...

با انتشار مطلب و نیز کلیک بر روی تبلیغات از ما حمایت کنید

از اینکه این پست برای شما مفید نبود عذرخواهی میکنیم!

با کامنت گذاشتن در بهتر شدن این پست به ما کمک کنید.

به ما بگویید چطور این پست را بهتر کنیم؟

امید واحدیان

فارغ التحصیل دانشگاه صنعت نفت . علاقمند به مطالعه و تماشای فیلم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا