اخبار سینماسینما

5 شخصیت فیلم علاالدین که شاید دیزنی پلاس قبل از ساخت اسپین آف شاهزاده آندریاس ، اسپین آف آنها را بسازد

3.8
(5)

در آذر ماه اعلام شد که دیزنی پلاس در حال ساخت فیلمی با بازی شاهزاده آندریاس در علاءالدین است. آندریاس شخصیتی پشتیبانی کننده است که توسط بیلی مگنوسن بازی شده است؛ او در یکی از لحظات خنده دار فیلم به نمایش درآمد که برای دیدن شاهزاده خانم یاسمن یا همان جاسمین از عقربه دیدن می کند. ، اما دنبال کردن اولین اسپین آف شاهزاده آندریاس یک انتخاب عجیب و غریب برای استودیو است.

اسپین آف شاهزاده آندریاس_ریون مگ


این شخصیت، یکی از معدود شخصیت های لایو اکشن علاالدین است که در انیمیشن حضور نداشت. او ساکن عقربه نیست و تنها شخصیت سفیدپوست فیلم علاالدین بشمار می رود . از آنجا که بنظر می رسد ساخت یک اسپین آف برای شاهزاده آندریاس ایده چندان جالبی نباشد ، همان گونه که در عنوان گفته شد چند شخصیت در فیلم علاالدین مستعد ساختن اسپین آف می باشند. با هم به بررسی آنها می پردازیم :

Genie In The Bottle (غول چراغ جادو)

اسپسن اف غول چراغ جادو_ریون مگ

آیا هرگز فکر کرده اید که غول چراغ جادو قبل از اینکه علاالدین بیاید و چراغش را بیابد ، 10 هزار سال را چگونه سر کرده است ؟ در واقع دیزنی پلاس می تواند یک کمدی بسازد که دنیای تنهای این غول محبوس در چراغ را کشف کرده و به نمایش بگذارد. 

این غول شخصیتی خنده دار و سرگرم کننده است که هنگام ملاقات علاالدین به طرف دیوارها پرواز می کند. بنابراین تماشای او، که به صورت دیوانه وار خود را در چراغ خودش سرگرم می کند ، جالب و تماشایی به نظر می رسد.

بیشتر بخوانید

کمپانی دیزنی قصد دارد در روز های پایانی سال ۲۰۲۰ ، ۶ فیلم بزرگ را به نمایش بگذارد

هر کسی ممکن است کنکجکاو باشد که وقتی که یکبار سعی کرده بود کسی را از سرزمین مردگان باز گرداند چه اتفاقی افتاده بود ” که البته تصویر زیبایی بنظر نمیرسد!”  و یا اینکه در گذشته چگونه خود را در چراغ زندانی کرده است و اربابان دیگرش چگونه بودند. این ها همگی سوالاتی است که می تواند فیلمی زیبا بیافرینند.

Abu & Carpet (ابو و قالیچه )

اسپین آف ابو و قالیچه_ریون مگ


یکی از لذت های فیلم علاالدین ، پویایی قابل ستایشی است که بین ابوی میمون و فرش جادویی در غار شگفتی ها وجود دارد. این پویایی بامزه ی بین این دو شخصیت می تواند برای یک برنامه تلویزیونی دیزنی قابل تحسین باشند. پس از وقایع ، علاءالدین و یاسمن به زندگی متاهلی عادت می کنند وغول چراغ جادو از آزادی خود لذت می برد !

پس در کجا علالدین ، ابو و قالیچه پرنده را ترک می کند؟

این طور به نظر می رسد که علاالدین، ابو را  دست به سر می کند به قولی پی نخود سیاه می فرستد! چرا که می خواد وقت خودش را بیشتر با یاسمن بگذراند. ابو این را می فهمد و فرار می کند.

 از آنجا که قالیچه پرنده همانند سگی وفادار است، با اینکه ابو با جدیت علیه این وفاداری می جنگد اما قالیچه باز هم ابو را دنبال می کند.

مشکلات زیادی متوجه این جفت دوست داشتنی است، ابو به سرقت می رود و قالیچه پرنده در تلاش است اورا نجات دهد .

بیشتر بخوانید

انیمیشن هایی که دیزنی از سال ۲۰۱۹ به بعد بازآفرینی کرده و خواهد کرد

از آنجا که قالیچه ی پرنده همان طور که از نامش پیداست وسیله ای برای سفر کردن است این دو جفت  می توانند با هم در سراسر جهان سفر کنند و در این زمان باستان در مورد مکانهای جدید جهان اطلاعات کسب کنند.

آنها حتی می توانند به شخصیت های دیزنی دیگر راه یابند. همچنین ابو  می تواند بدجنس شود و از فرش برای منافع پلید و ناشایست استفاده کند. به هر حال همگی این ها می توانند یک نمایش جذاب را تدارک دهند!

The Cave of Wonders (غار شگفتی ها)

اسپین آف غار شگفتی ها_ریون مگ


یکی از جنبه های علاالدین که همیشه کنجکاو بودیم که در کودکی بیشتر بدانیم ، غار شگفتی ها بود. درون فیلم فقط چند دقیقه را در آنجا می گذرانیم اما باید گنجینه ها و داستان های باورنکردنی زیادی بین دیوارهای آن وجود داشته باشد.

اینکه چند بازدیدکننده داشته و دارد و اصلا چرا آنهمه گنج در آنجا وجود دارد؟ چگونه گنجینه های آن در آنجا قرار گرفته اند از کجا آمده اند و در ورای هر کدام چه داستانی است ؟ علاالدین یک مجموعه عالی برای آموزش مخاطبان جوان در مورد سقوط در حرص و طمع است.

باید تعداد کمی آواره مانند قالیچه پرنده وجود داشته باشند که در غار عجایب زندگی می کنند. اسپین آف دیزنی پلاس درباره این مکان می تواند مربوط به گروهی از زندانیان باشد که جزئی از مجموعه آن شده اند ، مانند اشیای بی جان جادویی ، سارقان یا سایر اجسام و گنج های با ارزش .

Jafar (وزیر سلطان)

اسپین آف وزیر سلطان_جعفر_ریون مگ

اسپین آف دیگری از علاالدین که احتمالا بیشتر از شاهزاده آندرس مایل به دیدن آن باشیم داستان زندگی جعفر است . آنچه در مورد شخصیت جعفر جالب است این است که گذشته و آینده جالبی برای گفتن او وجود دارد.

پس از وقایع علاالدین ، ​​او مانند یک جینی در یک چراغ زندانی می شود که خنده دار است. قبل از وقایع علاالدین ، ​​وی یک شخص حریص و طماع است که در حال شستشوی مغز سلطان بوده و به دنبال جادویی است که قدرتمندتر شدن او را بدنبال داشته باشد .

اینکه چگونه یک سریال یا فیلم دیزنی پلاس درباره جعفر ساخته شود، بستگی به برنامه های این دیزنی برای علاالدین 2 دارد.

بیشتر بدانید

علاالدین ۲ ، هر آنچه که ما تا کنون در مورد بازآفرینی جدید دیزنی می دانیم

در حال حاضر ما چیزهای زیادی درباره علاالدین 2 نمی دانیم. غیر از اینکه  یکی از تولید کنندگان آن را “تازه و جدید” توصیف کرده است.

این احتمال نیز وجود دارد که علاالدین 2  از روی قسمت دوم انیمیشن علاالدین یعنی  ​​بازگشت جعفر به شکل غول چراغ ساخته شود. در این صورت ساخت اسپین آف جعفر کمی بعید بنظر میرسد .

Arabian Nights (هزار و یک شب )

اسپین اف هزار و یک شب_ریون مگ


علاالدین، یکی از داستانهای بیشماری است که در هزار و یک شب ( که به عنوان شبهای عربی نیز شناخته می شود ) وجود دارد . داستان این کتاب پیرامون زندگی یک پادشاه  است. این پادشاه هر شب با یک زن ازدواج کرده و صبح روز بعد، او را می کشد.

 این روند تا زمانی ادامه میابد که پادشاه با شهرزاد آشنا می شود و همین قصد شوم را نسبت به او نیز دارد. شهرزاد که دختری داستان گو است با گفتن هر شب یک داستان به او ، اولین کسی است که از مرگ فرار می کند . این اتفاق بخاطر این است داستانش هایش به گونه ای جذاب هستند که شهریار هر شب برنامه ی کشتنش را برای شنیدن داستان دیگری از او به تعویق می اندازد.

این موضوعی جالب است که می تواند توسط دیزنی پلاس به عنوان روشی برای گفتن داستانهای مختلف در جهان مورد استفاده قرار بگیرد. ساختار هزار و یک شب حتی می تواند  یک سریال تلویزیونی شود تا مخاطبان بتوانند در قالب قسمت های هفتگی ، چیزی برای تماشا داشته باشند!

منابع

این مقاله چقدر مفید بود؟

میزان رضایت خود را با کلیک روی اموجی ها نشان دهید

میانگین آراء 3.8 از بین 5 نفر

تاکنون کسی رای نداده است! اولین نفر باشید

اگر این پست برای شما مفید بود...

با انتشار مطلب و نیز کلیک بر روی تبلیغات از ما حمایت کنید

از اینکه این پست برای شما مفید نبود عذرخواهی میکنیم!

با کامنت گذاشتن در بهتر شدن این پست به ما کمک کنید.

به ما بگویید چطور این پست را بهتر کنیم؟

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا