اخبار تکنولوژیبازی های رایانهپلی‌استیشنتکنولوژی

سازگاری پیشین پلی‌استیشن 5 به شما اجازه می‌دهد بازی‌های پلی‌استیشن 4ی را که پوشش داده می‌شوند، بازی کنید.

5
(2)

با توجه به وبسایت پلی‌استیشن، سازگاری پیشین پلی‌استیشن 5 رویکرد اکس‌باکس را در ارتباط با بازی‌های تحت پوشش دنبال می‌کند.

با توجه به یک بروزرسانی حذف شده از سایت http://playstation.com، کنسول پلی‌استیشن 5 از قابلیت سازگاری پیشین برخوردار خواهد بود و این ویژگی به این صورت قابل استفاده خواهد بود که بازی‌های پوشش داده شده پلی‌استیشن 4 برای پلی‌استیشن 5 در قسمت کتابخانه کنسول پلی‌استیشن 5 قرار خواهند گرفت.

برای بهره گرفتن از این قابلیت پلی‌استیشن 5، یک به روز رسانی برای این کنسول لازم خواهد بود.

توضیحاتی در ارتباط با قابلیت سازگاری پیشین کنسول پلی‌استیشن 5 در سایت reddit

با توجه به وبسایت http://reddit.com همانطور که در تصویر فوق مشاهده می‌کنید، این خبر که کنسول پلی‌استیشن 5 در همان زمان انتشار قابلیت سازگاری پیشین را خواهد داشت، از وبسایت رسمی پلی‌استیشن حذف شده است و این بدان معنا می‌باشد که برای استفاده از بازی‌های پلی‌استیشن 4 بر روی کنسول پلی‌استیشن 5، باید صبر کرد و منتظر به روزرسانی سیستم کنسول پلی‌استیشن 5 بود.

بیشتر بخوانید: https://ravenmag.ir/تاریخ-انتشار-cyberpunk-2077

با توجه به سایت‌های http://playstation.com و http://reddit.com و اخباری که از این سایت‌ها منتشر شده است و سپس حذف خبر سازگاری پیشین کنسول پلی‌استیشن 5، نمی‌توان با قطعیت در مورد زمان این اتفاق سخن گفت. اما آن چیز که کاملاً مشخص است این است که کنسول پلی‌استیشن 5 از قابلیت سازگاری پیشین برخوردار خواهد بود.

همانطور که در road to the future livestream بیان شد، قابلیت سازگاری پیشین کنسول پلی‌استیشن 5 شامل حجم عظیمی از بازی‌های پلی‌استیشن 4 خواهد بود که بیان شد مقدار 4000 بازی پلی‌استیشن 4 برای پلی‌استیشن 5 پوشش داده خواهند شد که این 4000 بازی 100 بازی برتر تاریخ پلی‌استیشن 4 را نیز در بر خواهد گرفت.

با توجه به وبسایت http://gamesradar.com اخباری مبنی بر اینکه پلی‌استیشنبرنامه‌هایی برای میزبانی یک رخداد دیجیتالی در هفته آینده در تاریخ 14 خرداد 99 دارد و در این رخداد وضعیت قابلیت سازگاری پیشین کنسول پلی‌استیشن 5، قیمت نهایی و تاریخ نهایی عرضه به بازار کنسول پلی‌استیشن 5 به صورت کامل مشخص خواهد شد.

منبع: http://gamesradar.com

با ما همراه باشید تا با آخرین اخبار از دنیای تکنولوژی و بازی به روز باشید.

این مقاله چقدر مفید بود؟

میزان رضایت خود را با کلیک روی اموجی ها نشان دهید

میانگین آراء 5 از بین 2 نفر

تاکنون کسی رای نداده است! اولین نفر باشید

اگر این پست برای شما مفید بود...

با انتشار مطلب و نیز کلیک بر روی تبلیغات از ما حمایت کنید

از اینکه این پست برای شما مفید نبود عذرخواهی میکنیم!

با کامنت گذاشتن در بهتر شدن این پست به ما کمک کنید.

به ما بگویید چطور این پست را بهتر کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا