بازی های رایانهتروفی

تروفی‌های بازی Life is Strange 1

4.1
(14)

بازی Life is Strange یکی از شاهکارهای کمپانی Square Enix می‌باشد و از جمله بازی های تحسین شده منتقدین هم محسوب می‌گردد و در بین هواداران سبک بازی‌های تعاملی نیز محبوبیت قابل توجهی را به دست آورده است. این بازی دارای 5 قسمت می‌باشد و هر قسمت شامل 12 تروفی است و با احتساب تروفی پلاتینیوم، 61 تروفی را شامل می شود. دریافت این تروفی‌ها نه سخت و نه زمان بر است و شاید غیر از یکی دو تروفی مربوط به قسمت آخر، بقیه آن‌ها را با اندکی گشت و گذار و عکاسی در طول بازی به دست بیاورید.

 توضیح: تمام تروفی‌هایی که فارغ از پیشبرد داستان بازی به دست می‌آورید، با عکس گرفتن از آیتم‌های مورد نظر دریافت می‌شود. هر اپیزود شامل 10 آیتم برای عکس برداری است که به ازای هر آیتم یک تروفی برنز دریافت می‌کنید، یک تروفی برنز نیز به خاطر عکاسی از تمام آیتم‌های آن اپیزود اعطا می‌شود، و یک تروفی هم مربوط به اتمام آن اپیزود می‌باشد. لذا در این راهنما صرفاً محل آیتم‌هایی که باید از آن ها عکس بگیرید تا تروفی مربوطه را دریافت کنید را همراه تصویر به شما نشان می‌دهیم.

اطلاعات کلی تروفی‌های بازی

  • درجه سختی بازی: 1 از 10
  • مدت زمانی که طول می‌کشد تا تمامی تروفی‌ها را کسب کنید: 10 الی 15 ساعت
  • رکورد سرعت دریافت تروفی پلاتینیوم: 1 ساعت و 52 دقیقه
  • تروفی‌های آفلاین بازی: 61 عدد (59 تروفی برنز، بدون تروفی نقره، 1 تروفی طلا و 1 تروفی پلاتینیوم)
  • تروفی آنلاین: ندارد
  • تروفی‌هایی که ممکن است آن‌ها را از دست دهید: ندارد
  • تروفی‌هایی که گلیچ دارند: ندارد
  • آیا گزینه‌های تنظیمات روی تروفی‌ها تاثیرگذار هستند؟ خیر
  • حداقل تعداد دفعاتی که باید بازی را به اتمام برسانید: یک سری
  • آیا پس از اتمام بازی، می‌توان به صورت آزادانه در محیط بازی چرخید؟ بازی حالت جهان باز ندارد اما پس از اتمام هر اپیزود می‌توانید هر قسمت از آن را دوباره بازی کنید.

کمپانی بسیار عالی Square Enix شاهکاری به نام Life Is Strange را به بازار عرضه کرده است. در حالی که این بازی اولین اثر در سبک تعاملی برای این کمپانی بود اما به موفقیت‌های چشمگیری دست یافت و محبوبیتی بسیار زیاد نزد گیمرها به دست آورد. بازی به قدری محبوبیت پیدا کرد که Sqare Enix دست به ساخت دنباله‌ای برای این بازی زد و علاوه بر نسخه دوم، از همین حالا هم شایعاتی مبنی بر تولید نسخه سوم این بازی وجود دارد.

این بازی از 59 تروفی برنز و 1 تروفی طلا و 1 تروفی پلاتینیوم برخوردار است ودر ادامه این پست توضیحاتی جهت دریافت تمامی تروفی‌های بازی و در نتیجه دریافت تروفی پلاتینیوم، همراه با عکس در اختیار دنبال‌کنندگان سایت قرار می‌دهیم.

بیشتر بخوانید: تروفی‌های بازی Ghost of Tsushima

?What If

همانند تمام تروفی‌های پلاتینیوم معمول، با کسب سایر تروفی‌ها، این تروفی را به صورت خودکار دریافت می‌کنید.

Chrysalis

با به پایان رساندن اپیسود اول بازی این تروفی را دریافت خواهید کرد.

Macro Eyes

برای دریافت این تروفی در آغاز بازی و پس از به صدا درآمدن زنگ تفریح، از صندلی خود بلند شده و در کلاس قدم بزنید. بر روی میز رو به رو، عبارت Rachel Amber 4 Ever  حک شده است. با عکس گرفتن از آن این تروفی را دریافت می کنید.

Wide Angles

برای دریافت این تروفی پس از خروج از ساختمان دانشگاه و ورود به حیاط اصلی، راه خود را مستقیم ادامه دهید تا به یک حوضچه برسید. در وسط این حوضچه مجسمه یک مرد دیده می‌شود. دور حوضچه بچرخید تا مقابل آن مجسمه قرار بگیرید و سپس از آن عکس بگیرید.

Telephotogenic

برای دریافت این تروفی بلافاصله پس از دریافت تروفی قبلی، بچرخید و به سمت خیابان بروید. بر روی سکوی نزدیک پله‌ها پسر جوانی به نام Justin  نشسته است. با او صحبت کنید. اول گزینه Thrashرا انتخاب کنید. این باعث می‌شود که شما را نادیده بگیرد و دیگر توجهی به شما نکند. سپس با کلید L2  زمان را به عقب برگردانید و مکالمه با او را از اول شروع کنید. این دفعه گزینه I came to Noselide  را انتخاب کنید. وقتی که Justin  از شما می‌پرسد که می‌خواهید چه چیزی از تیم اسکیت آن ها ببینید، گزینه Tre flip  را انتخاب کنید. با انجام این کار Trevor  سعی می‌کند فن مذکور را اجرا کند اما ناکام می‌شود و به زمین می‌خورد. به سمت او بروید و از او در این حالت عکس بگیرید.

Close-Ups

برای دریافت این تروفی پس از حرکت به سمت خوابگاه، مسیر مستقیم را ادامه دهید و از 2 نفری که با هم فوتبال امریکایی بازی می‌کنند رد شوید، سپس به سمت راست بچرخید و به طرف درخت کنار نیمکتی که Kate روی آن نشسته بروید. در سمت راست این درخت یک سنجاب است که به یک قوطی نوشابه خیره شده. نزدیکش شوید و از او عکس بگیرید.

Red Eye

برای دریافت این تروفی پس از ورود به خوابگاه دختران وارد اتاق Max  شوید. سپس 180 درجه بچرخید. در سمت چپ در ورودی اتاق او، بر روی دیوار کنار تخت، یک آینه قرار دارد. نزدیک آینه شوید و از تصویر خودتان در آینه عکس بگیرید.

Focused

برای دریافت این تروفی پس از وارد شدن به اتاق Victoria، برگردید به سمت درب اتاق. در سمت چپ این درب مجموعه‌ای تصاویر را می‌بینید که بر روی دیوار نصب شده‌اند. نزدیک آن‌ها شوید و گزینه Mess Up  را انتخاب کنید. با این کار مکس آرایش این عکس ها را به گونه ای معنادار به هم می‌ریزد! از کاردستی جدید او عکس بگیرید.

Zoomed In

برای دریافت این تروفی بلافاصله پس از خروج از خوابگاه، شاهد Alyssa  خواهید بود که توپ فوتبال به سرش برخورد می‌کند. زمان را برگردانید، سپس نزدیک Alyssa  شوید و به او هشدار دهید که مواظب توپ باشد. با این هشدار او سرش را بر می گرداند و توپ به یکی از پنجره‌های خوابگاه برخورد می‌کند. نزدیک این پنجره شده و از آن عکس بگیرید.

Focal Pointed

برای دریافت این تروفی پس از ورود به پارکینگ دانشگاه، در گوشه سمت راست پارکینگ یک خودرو کاروان بزرگ را می‌بینید. به سمت آن رفته و به پنجره جانبی نزدیک به عقب خودرو نزدیک شوید. پس از نزدیک شدن به آن گزینه Draw  را انتخاب کنید. با این انتخاب، مکس یک نقاشی بر روی این پنجره خاکی می کشد. از نقاشی او عکس بگیرید.

Maximum Aperture

برای دریافت این تروفی تقریباً در اواخر اپیزود، به محل فانوس دریایی برمی‌گردید. از جایی که شروع می‌شود، به سمت چپ حرکت کنید. یک مسیر پیاده‌رو می‌بینید که در پایین آن مقداری بوته و سنگ جای گرفته است. بر روی یکی از سنگ های بزرگ، پرنده کوچکی نشسته است. نزدیکش شوید و از آن عکس بگیرید.

Light Leak

برای دریافت این تروفی پس از بالا رفتن از تپه‌ای که فانوس دریایی بر روی آن واقع شده، شاهد Chloe  خواهید بود که بر روی یک نیمکت نشسته است و به غروب آفتاب خیره شده است. به پشت او بروید و از او در این نما عکس بگیرید.

Visionary

با عکاسی از تمام سوژه های مورد نظر در اپیزود اول، این تروفی را دریافت می‌کنید.

Out of Time

با اتمام اپیزود دوم بازی، این تروفی را به صورت خودکار دریافت می‌کنید.

Field of View

برای دریافت این تروفی وقتی که کتاب به امانت گرفته شده از Kate  را به او برمی‌گردانید، در اتاقش شاهد یک قفس خواهید بود که یک خرگوش در آن قرار دارد. از این سوژه عکس بگیرید تا تروفی را دریافت کنید.

Full Exposure

برای دریافت این تروفی پس از خروج از خوابگاه، به سمت راست بروید و نزدیک سطل زباله جنب نیمکت شوید. نخست با دکمه مثلث به سطل نگاه کنید و سپس با دکمه ضربدر مکس یک تکه نان از داخل سطل در آورده و روی نیمکت قرار می‌دهد. از نیمکت فاصله بگیرید و صبر کنید تا سنجاب داستان ما بر روی نیمکت بپرد. حال به سمت نیمکت حرکت کرده و از سنجابی که دنبال نان آمده عکس بگیرید.

Processor

برای دریافت این تروفی پس از پیاده شدن از اتوبوسی که شما را تا غذاخوری Two Whales  آورده، به سمت در غذاخوری حرکت کنید و به علامت وال های واقع بر روی بام غذاخوری نگاه کنید. در این لحظه می توانید از این وال‌ها عکس بگیرید.

Image Stabilizer

برای دریافت این تروفی بلافاصله پس از عکس گرفتن از سوژه قبلی، از سمت راست غذا خوری دور آن آنقدر بچرخید تا به یک فنس در انتهای کوچه برسید. پشت فنس ها شاهد مردی هستید که بیرون یک کاروان نشسته و یک سگ هم کنار او روی زمین خوابیده است. از آن سگ عکس بگیرید.

Compressed

برای دریافت این تروفی پس از ورود به غذاخوری، به گوشه سمت چپ بروید و داخل دستشویی شوید. در بالای سینک دستشور یک آینه می‌بینید که بر روی آن عبارت Fire Walk With Me  نوشته شده است. از این عبارت عکس بگیرید.

Pixelated

برای دریافت این تروفی پس از رسیدن به انبار یراق آلات، Chloe  از شما خواهد خواست که چند بطری پیدا کنید. قبل از پیدا کردن بطری‌ها، برگردید و به سمت اتوبوس زرد رنگ قرار گرفته در آنجا بروید. نزدیک کپه‌ای از لاستیک های کنار اتوبوس بایستید و در همان قسمت اندکی جابجا شوید تا نشانگر Photo  بر روی اتوبوس به نمایش درآید و از آن عکس بگیرید.

Dynamic Range

برای دریافت این تروفی پس از عکاسی از اتوبوس، به سمت راه‌آهن بروید و پس از گذر از ماشین لباسشویی، به سمت چپ بچرخید. سپس شاهد یک آهو خواهید بود که بر روی تپه کوچکی در جلوی شما ایستاده است. به او نزدیک شوید و از آن عکس بگیرید.

Colorized

برای دریافت این تروفی پس از تحویل بطری‌ها به Chloe  و در اواخر این لوکیشن، شاهد Chloe  خواهید بود که بر روی کاپوت یک ماشین دراز کشیده و تفنگ خود را به آسمان نشانه رفته است. به سمت چپ بروید و به او نگاه کنید و از این سوژه عکس بگیرید.

Meter Made

برای دریافت این تروفی پس از بازگشت به دانشکده و صحبت با David، به آزمایشگاه علوم یا Science Lab  بروید و با Warren  صحبت کنید. سپس او برای انجام آزمایشش از مکس کمک می‌خواهد. اول گزینه Sodium  را انتخاب کنید. سپس زمان را برگردانید و بروید با Ms.Grant  که پشت میزش در جلوی کلاس نشسته صحبت کنید و با او در مورد آزمایش یا Experiment  صحبت کنید. حال به سمت Warren  برگردید و با انجام مجدد مکالمه، این بار با اعلام افزودنی مورد نیاز به او در انجام آزمایش کمک کنید. پس از انجام این کار قادر خواهید بود از او عکس بگیرید.

Resolution Revolution

برای دریافت این تروفی پس از وارد شدن به کلاس، Alyssa  را می‌بینید که کنار پنجره ایستاده است. کنارش بروید و از او عکس بگیرید.

Lab Master

با عکاسی از تمام سوژه‌های مورد نظر در اپیزود دوم، این تروفی را دریافت می‌کنید.

Chaos Theory

با اتمام اپیزود سوم بازی، این تروفی را به صورت خودکار دریافت می‌کنید.

Parallax View

برای دریافت این تروفی پس از ورود به اتاق Victoria، نور چراغ قوه موبایل مکس را روی اکشن فیگور واقع بر روی قفسه‌ای که در سمت چپ کامپیوتر ویکتوریا قرار دارد بیندازید. پس از چند ثانیه گزینه Photo  ظاهر می‌شود و می‌توانید از آن عکس بگیرید.

Lenscrafted

برای دریافت این تروفی پس از خروج از خوابگاه، به سمت راست بروید و نزدیک سنجابی که بر روی نیمکت، بالا پایین می‌پرد شوید. سپس سنجاب فرار می‌کند. حال زمان را به عقب برگردانید تا سنجاب به روی نیمکت برگردد و در همین لحظه از آن عکس بگیرید.

The Reflex

برای دریافت این تروفی پس از این که پیامک بازی مکس و Warren  تمام شد (!)، وارد کلاس علوم یا همان آزمایشگاه Science  شوید. کنار دیوار یک آکواریوم قرار دارد. به سمتش بروید. نخست با دکمه ضربدر چراغ آن را روشن کنید و سپس از آکواریوم عکس بگیرید.

Histogrammer

برای دریافت این تروفی بلافاصله پس از سوژه قبلی، به سمت در خروجی کلاس علم بروید. این درب در عقب کلاس قرار دارد. در کنار این درب یک اسکلت را مشاهده خواهید کرد که سیگاری در دهان دارد. از همان عکس بگیرید.

Bokeh

برای دریافت این تروفی پس از این که مکس و Chloe  به اتاق رییس دانشکده وارد شدند، به مقابل میز رییس بروید و به Chloe نگاه کنید. در این حین می توانید از او عکس بگیرید.

Pinholed

برای دریافت این تروفی وقتی که لباس‌های خود را در خانه Chloe عوض کردید، از اتاقش خارج شوید و وارد دستشویی مقابل اتاقش شوید. وقتی به داخل آینه نگاه می‌کنید می‌توانید از تصویر خود عکس بگیرید.

RAW Strength

برای دریافت این تروفی پس از این که از پله‌ها پایین رفتید، یک پرنده را می‌بینید. اول پنجره را باز کنید. سپس یکی دو بار به سمتش رفته و با دکمه ضربدر آن را پرواز دهید. مشاهده می‌کنید که از پنجره بیرون می‌رود. حال به حیاط خلوت بروید و سمت فنس‌ها حرکت کنید. می‌بینید که پرنده بر روی فنس‌های چوبی نشسته است. از او عکس بگیرید.

Viewfinder

برای دریافت این تروفی با راننده تریلی‌ای که در بیرون غذاخوری ایستاده است صحبت کنید. دفعه اول مجبورید یک پاسخ اشتباه دهید (فرقی نمی کند چه گزینه ای را انتخاب کنید). حال زمان را برگردانید و این دفعه پاسخ درست (که زیر آن خط کشیده شده) را به راننده بدهید. در این صورت او به شما اجازه می‌دهد که از تریلی‌اش عکس بگیرید. تریلی او دقیقا آن سمت خیابان قرار دارد و از همین طرف می توانید با مشاهده آن از سوژه خود عکس تهیه کنید.

Optican

برای دریافت این تروفی پس از عکاسی از سوژه قبلی، از سمت راست غذاخوری وارد کوچه شوید. در همان اول کوچه بر روی زمین یک پرنده مرده را می بینید که مورچه ها به دور آن حلقه زده اند. از این سوژه عکس بگیرید.

!Flash

برای دریافت این تروفی به محض فلش بک و ظاهر شدن در آشپزخانه خانه Chloe، پس از این که Chloe  و پدرش به انجام آشپزی مشغول شدند، به سمت دوربین واقع بر روی کابینت سمت چپ آن ها بروید. سپس قادر خواهید بود با دکمه مربع، از آن ها عکس بگیرید.

Camera Eye

با عکاسی از تمام سوژه‌های مورد نظر در اپیزود سوم، این تروفی را دریافت می‌کنید.

Dark Room

با اتمام اپیزود چهارم بازی، این تروفی را به صورت خودکار دریافت می‌کنید.

Ambient

برای دریافت این تروفی پس از بازگشت مکس به اتاق Chloe، در حالی که Chloe  دارد با کامپیوترش کار می‌کند پشت او قرار بگیرید و از او عکس تهیه کنید.

Time Lapsed

برای دریافت این تروفی پس از ورود به گاراژ طبقه پایین، در سمت چپ در ماشین رو یک تخته چوب را مشاهده کنید. اول آن را جابجا (move) کنید و سپس از آشیانه پرنده که پشت آن قرار دارد عکس بگیرید. لازم به ذکر است که پس از انجام این کار به اختیار خود می توانید تخته چوب را سر جای قبل قرار دهید تا آشیانه مخفی بماند.

Balance

برای دریافت این تروفی به محض رسیدن به پردیس خوابگاه‌ها، از پسرهایی که فوتبال امریکایی بازی می‌کنند رد شوید. سپس بر روی چمن ها چند سنگ را می‌بینید که بر روی هم قرار گرفته‌اند. از آن سنگ‌ها عکس بگیرید.

Rangefinder

برای دریافت این تروفی سر صحبت با Samuel  را باز کنید. او کنار Ms.Grant  بر روی نیمکت نشسته است. از او در مورد سنجاب‌ها (Squirrels) بپرسید. با این سوال او به یک سنجاب غذا می‌دهد. پس از یکی دو ثانیه می‌توانید خودتان به انتخاب گزینه مربوطه برای سنجاب‌ها غذا بریزید. با این کار یک سنجاب دیگر به سنجاب اولی ملحق می‌شود و با هم غذا می‌خورند. در این لحظه می‌توانید یک عکس بامزه دو نفری از آن‌ها تهیه کنید.

Gamma Value

برای دریافت این تروفی پس از ورود به خوابگاه پسران، به راهروی سمت راست بروید و از پنجره بیرون را نگاه کنید. چند رد پا در بیرون دیده می‌شود که می‌توانید از آن‌ها عکس بگیرید.

Dioptic Power

برای دریافت این تروفی به محض رسیدن به ساحل، تا جایی که می توانید به سمت دریا بروید. چند وال را می‌بینید که طی یک خودکشی دسته جمعی مرده‌اند. از یکی از آن‌ها (که تصویرش را در زیر می‌بینید) عکس بگیرید.

Fisheye

برای دریافت این تروفی به محض رسیدن به طویله (barn)، به سمت چپ بروید. یک پرنده را می‌بینید که بر روی حصارها نشسته است. از آن عکس بگیرید. چنانچه پرنده پرواز کرد کافی است زمان را به عقب برگردانید و سپس از سوژه عکس بگیرید.

Manually Exposed

برای دریافت این تروفی در داخل طویله در جایی لازم است که با تمهیداتی به طبقه بالایی بروید. در آنجا، در انتهای طبقه، جغدی در گوشه‌ای کنار انبار کاه نشسته است. از آن عکس بگیرید.

Slideshow

برای دریافت این تروفی پس از ورود به پارتی، به سمت منطقه VIP  که در انتهای راهرو قرار دارد بروید و وارد در سمت چپ شوید. پس از وارد شدن در سمت چپ خود یک گرافیتی را می‌بینید که Justin  پشت دیوار آن ایستاده است. در این لحظه می‌توانید از او عکس بگیرید.

Tripod

برای دریافت این تروفی به محلی برگردید که از آنجا وارد پارتی شدید. حال به سمت بالا نگاه کنید. از پنجره سقفی، دو ماه قابل مشاهده هستند. از این صحنه عکس بگیرید. (شاید لازم باشد انقدر جابجا شوید تا گزینه Photo  ظاهر شود).

Shutterbug

با عکاسی از تمام سوژه‌های مورد نظر در اپیزود چهارم، این تروفی را دریافت می‌کنید.

Polarized

با به پایان رساندن اپیسود پنجم بازی این تروفی را دریافت خواهید کرد.

Incandescent

برای دریافت این تروفی پس از این که کنترل مکس در داخل کلاس را به دست آوردید، با Kate  صحبت کنید و او را آرام (Comfort) کنید. پس از اتمام مکالمه مجدداً به او نگاه کنید. حال می‌توانید از او عکس بگیرید.

Night Vision

برای دریافت این تروفی به محض رسیدن به گالری هنر، به سمت راست بروید و از پله‌ها پایین بروید. یک دختر مو قرمز را می‌بینید که بر روی یک نیمکت نشسته و به 6 تصویر مقابلش خیره شده. به دوربین واقع بر روی نیمکت نگاه کنید تا گزینه Photo  ظاهر شود و بتوانید از او عکس بگیرید. یک نکته مهم این که قبل از این که بروید طبقه بالا و در مورد عکس‌های مکس با بازدیدکنندگان صحبت کنید این عکس را بگیرید.

Framed

برای دریافت این تروفی به محض بازگشت به اتاق تاریک (Dark Room)، در نهایت مجبور خواهید بود که زمان را به عقب برگردانید و یک مکالمه با Jefferson  را تکرار کنید. در زمانی که Jefferson  از شما می‌خواهد آخرین خواسته خود را بازگو کنید، از او بخواهید که آخرین عکس را بگیرد (One Last Picture). با انتخاب این گزینه، جفرسون از مکس یک عکس می‌گیرد و تروفی را دریافت می‌کنید.

Camera Obscura

برای دریافت این تروفی پس از سوار شدن ماشین جفرسون و رانندگی به سمت غذاخوری، باید مانع گسترش یک آتش‌سوزی شوید. پس از انجام این کار، برگردید و به یک وال که بر روی جاده افتاده و پشت آن یک آتش سوزی در حال وقوع است نگاه کنید. حال می‌توانید از او عکس بگیرید. توجه کنید که این کار را قبل از وارد شدن به غذاخوری انجام دهید.

Blowup

برای دریافت این تروفی بلافاصله پس از عکاسی از سوژه قبلی، برگردید و به سمت کوچه‌ای که در سمت راست غذاخوری قرار دارد حرکت کنید. سپس مستقیم مسیر کوچه را طی کنید تا برسید به جایی که یک پیرزن بی‌نوا در قسمت‌های قبل نشسته بود. از این نقطه برگردید و در سمت چپ خود به بالا بنگرید. مشاهده می کنید که یک ماشین در روی سقف یک ساختمان قرار دارد. از این صحنه عکس بگیرید. توجه کنید که این کار را قبل از وارد شدن به غذاخوری انجام دهید.

Iris

برای دریافت این تروفی در قسمت بعدی از بازی مجدداً به کلاس برمی‌گردید. به میز مقابل خود که بر روی آن عبارت Rachel Amber 4 Ever  حک شده بروید. مجدداً به آن نگاه کنید. عبارتی که خوانده می‌شود Chloe Price 4 Ever است. از این عبارت عکس بگیرید.

Sensor

برای دریافت این تروفی پس از ورود به خوابگاه، باید یک سری توالی ورود به درب ها را طی کنید. با ورود به هر درب، شخصیت بازی عوض می‌شود. در نهایت وقتی که شخصیت مجدداً به مکس برگشت، به پنجره کنار دستشویی دخترها بروید. در بیرون از پنجره دو سنجاب غول پیکر دیده می‌شود که می‌توانید از آن‌ها عکس بگیرید.

On Display

برای دریافت این تروفی پس از ورود به راهرو مدرسه، می‌بینید که همه چیز برعکس شده و همه دارند برعکس بر می‌گردند. به سمت دستشویی دختران بروید. در مقابل دستشویی به سمت راست بچرخید. در انتهای راهرو یک اسکلت دیده می‌شود. به اسکلت نزدیک شوید. این بار به جای عکس گرفتن دکمه Journal  ظاهر می‌شود و با زدن دکمه مربع، مکس ژورنال خود را باز می‌کند و با این کار عکس گرفته می‌شود، چرا که همه چیز دارد بر عکس طی می‌شود!

Light Meter

برای دریافت این تروفی به محض رسیدن به مرحله آخر، که باید در آن از نور چراغ قوه‌ها بگریزید، مسیر پیش فرض را دنبال کنید تا به جایی برسید که کمد دانشجوها قرار دارد. در یک جا وقتی که از Warren  رد شدید، اولین راهرو را به سمت راست بروید. مجدداً راهروی اول را به سمت راست بروید تا به کمد Warren  برسید. کمد او را باز کنید. پس از مشاهده داخل کمدش می‌توانید از آن عکس بگیرید.

Silhouettes

برای دریافت این تروفی در همین مرحله که تروفی قبل را گرفتید، در بخش پایانی به انبار اوراقی‌ها می‌رسید. در اینجا کافی است در حالی که از به دام افتادن در نور چراغ قوه کاراکترها جلوگیری می‌کنید، 6 بطری نوشیدنی را بیابید. وقتی آن‌ها را پیدا کردید، به سمت خروجی بروید. در آنجا یک تخته چوب را می‌بینید که 6 بطری روی آن قرار دارد. اگر تمام بطری‌ها را جمع کرده باشید گزینه Photo ظاهر می‌شود و می‌توانید از این صحنه عکس بگیرید. در غیر این صورت فقط گزینه look  قابل مشاهده است و برای تهیه عکس باید برگردید و بطری یا بطری‌هایی که هنوز جمع نکرده‌اید را جمع کنید و برگردید.

Selfie Awareness

با عکاسی از تمام سوژه‌های مورد نظر در اپیزود پنجم، این تروفی را دریافت می‌کنید.

منبع: www.psnprofiles.com

این مقاله چقدر مفید بود؟

میزان رضایت خود را با کلیک روی اموجی ها نشان دهید

میانگین آراء 4.1 از بین 14 نفر

تاکنون کسی رای نداده است! اولین نفر باشید

اگر این پست برای شما مفید بود...

با انتشار مطلب و نیز کلیک بر روی تبلیغات از ما حمایت کنید

از اینکه این پست برای شما مفید نبود عذرخواهی میکنیم!

با کامنت گذاشتن در بهتر شدن این پست به ما کمک کنید.

به ما بگویید چطور این پست را بهتر کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا