تبلیغ در ریون مگ

ریون مگ با نام انگلیسی Raven Mag مجله ای در حوزه علم و تکنولوژی و سینماست که فعالیت خود را با هدف آگاهی بخشی و افزایش اطلاعات عمومی و تخصصی مخاطبین شروع کرده است.

این مجله شامل بخش های مختلفی مانند تحلیل و بررسی محصولات دیجیتالی اعم از لپتاپ و موبایل می باشد.

بخش خودرو شامل اخبار روز خودرو و بررسی های بهترین خودروهای سواری، سنگین و نظامی می باشد.

ریون مگ با هدف آگاهی رسانی به مردم و افزایش اطلاعات عمومی آن ها قدم در این عرصه گذاشته و با بروز بودن و با کیفیت مطالب توانسته رضایت خیل عظیمی از کاربران را به خود جلب کند. در جای جای این مجله می توانید بررسی ها و مطالب کاملی را پیدا کنید که با تحقیق فراوان تیم ریون مگ و نویسنده ها نوشته شده و در کمتر جایی مطالب مشابه با کیفیت این چنینی به چشم میخورد. ریون مگ: این مجله فرق داره!

بازدید ماهانه

0
بازدید کننده

نمایش روزانه تبلیغ

0
بازدید کننده

رزرو بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی ریون مگ در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات در ریون مگ ابتدا موقعیت‌های مختلف را در این بخش مشاهده کرده و سپس از طریق تلفن‌ 09140846112  یا آدرس  ایمیل ravenmag.ir@gmail.com با ما در ارتباط باشید.

رزرو رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های ریون مگ در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب ریون مگ معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید در ساعات اداری (۹ صبح تا ۵ بعداز ظهر) با شماره‌ تلفن 09140846112  یا ایمیل ravenmag.ir@gmail.com تماس بگیرید. 

جایگاه های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، ریون مگ بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات ریون مگ در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از ریون مگ را خواهید داشت. ریون مگ مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و ریون مگ تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم ریون مگ نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳  لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

دکمه بازگشت به بالا
error: حق کپی رایت محفوظ!